100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: לירון יעקב שבתאי (03.02.2016)

היום האחרון (לעת עתה) בקומה 23 שבבניין אלקטרה היה מלא אנרגיות חיוביות, מלווות בלא מעט תחושות של סוף, של מעין פרידה תקופתית כזו.

שלושת החודשים הללו עברו באופן מסוים, בדרך מיוחדת. דרך של הכלה, למידה, דחיפה, הכרויות, חיוכים והרבה "אני".

ה"אני" הזה שנטמע בין המשימות שניתנו לי, הצליח לחבר אותי כל כך חזק למקום הזה.

אותו מקום קיבל את ה"אני" ורצה לשמוע ממנו, לכבד את זווית ראייתו ואת גילו הצעיר, שכנראה משחק כל כך טוב בעולם הזה.

ה"אני" הזה לא היה צריך להתאמץ להרגיש חלק, אלא הגיע למקום כזה שמקבל ועובד עם ראש פתוח, עם מילים, עם אפשרויות רבות.

השימוש ב"אני" איפשר לי ללמוד בלי סוף, להקשיב, לעבד, לחשוב לבד, לחשוב ביחד. אבל אין ספק שהפלטפורמה העילאית הזאת שנקראת 'פרויקט הלידרס', מיקמה אותי במשבצת שהתאימה לי, שהקנתה לי הזדמנויות ונתנה חיתוך סופי מדהים לכל הדבר הזה שנקרא תואר בתקשורת וניהול.

החיתוך הזה היה מאוד משויף, ענייני, ברור ונחרץ – מקמי את עצמך למשך שלושה חודשים באותה קומה 23 והתחילי לעבוד. לעבוד קשה.

זו זכות שאין שנייה לה, ואני מאמינה שצריך לעבוד קשה בשבילה. להילחם להיכנס לפרויקט הזה, זה הוא המבדיל בין תואר מיני רבים לבין המשהו האחר הזה, זה שכולם מחפשים, אבל עדיין ממשיכים במסלולים הדי ברורים.

אז הפכתי מאדם עם אהבה לפרסום לאדם עם תאווה לפרסום, צימאון כזה או אחר. החיוכים שעולים לי מאותם תוצרים שהמשרד המדהים הזה, אדלר-חומסקי, מעלה בכל מיני צמתים, רשתות, מדיות שונים, מעבירים לי בראש בכמה שניות את כל התהליכים המטורפים שהתוצרים הללו עברו.

אפשר להגיד בלי סוף כמה שהעולם הזה הולך ודועך, כמה ש"השיטות המיסיונריות" הפכו משעממות, אבל דבר אחד אי אפשר להניח בצד – והוא הצלחה של מהלך. חדירה עמוקה ללב ולראש של אותם צרכנים שמקבלים אל מול עיניהם, אל כל החושים יחד, תוצרים שעברו תהליך של חשיבה ועשייה מהמקום הזה.

הייתי עדה לכל אותם פיצוחים יוצאי דופן של תובנות, אסטרטגיות ורגשות שהצטרפו לאותם מסעות, וחוויה מסוג כזה ניתן ככל-הנראה להסביר רק בישיבה ברכבת ההרים Kingda Ka (Six Flags), שאגב גם את השם שלה חיפשתי וחקרתי, עוד דבר שלמדתי שם - תביאי שמות, תביאי עובדות, תוכיחי, תעשי יותר טוב.

קיימים מעט מקומות שטלטלו אותי ואת הידע שלי בצורה כזו, כמו שעברתי כאן באדלר-חומסקי, המקום הזה העניק לי נכסים שאין דומים להם, את אותם ה"כלים" ששמענו עליהם כמה פעמים בכל מיני נקודות כאלו ואחרות בחיים, פתאום כאן הבנתי מה היא משמעות המילה הזאת.

היום האחרון בקומה 23 שבבניין אלקטרה היה מלא אנרגיות חיוביות, מלווות בלא מעט תחושות של סוף, של מעין פרידה תקופתית כזו. אה שכחתי – לעת עתה.

בתקווה להתראות בסוף הסמסטר. היה לי לעונג, היה לי לכבוד.

תודה לכולם!

לירון יעקב שבתאי.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×