100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שיראל אשכנזי (26.01.2016)

חודש נוסף עבר לו במהרה, כל כך מהר, שפתאום אני קולטת כמה הספקתי, מה עשיתי ושעמדתי במשימה שהציבו לי - הקמת פלטפורמת Big-Data לניתוח קבצי בדיקות.

ועכשיו הגעתי לקו הסיום, קו הסיום של הפרויקט. אחרי שלושה חודשים של מרתון, זה מסתיים והגיע הזמן להסתכל במבט לאחור ולסכם את התקופה הזו.

אז כמו כל האצנים הטובים, התחלתי בכל הכוח בענקית הפלאש, חברת SanDisk, ולאט לאט הגברתי קצב... הייתי חלק בלתי נפרד מצוות הוולידציה – וזה אומר, ישיבות, הרצאות, משימות, ערבי גיבוש וימי כיף. התחברתי למחלקה ולכל עובד שבה, ובקלות הפכתי לחלק מהמשפחה. אז – המון תודה למשפחה המורחבת שלי ולכל מי שהיה לי למנטור, לימד, נתן טיפים חשובים ותמך לאורך כל הדרך!

בכל יום שהייתי (וגם בכאלו שלא) יצא לי לחשוב האם זה המקום בשבילי, האם עשיתי את הבחירה הנכונה - והיום אני יכולה להגיד בלב שלם שכן! אני אוהבת את האתגרים שטומן בחובו המקצוע, אני אוהבת את העולם הרחב הזה, שכל תחום בו מסקרן בפני עצמו, ובעיקר את זה שהוא מוציא ממני את המיטב.

בתקופת הפרויקט הבנתי שעם תכנון ותעדוף נכון אפשר להספיק הכל, ולכל הסטודנטים שיש להם ספק האם לעבוד בתקופת הלימודים אני רוצה להסיר לכם אותו. אפשר ושווה. זהו הזמן, זהו הרגע, לשלב את הדברים יחד. לקחת את שק הכלים שקיבלתם במסגרת הלימודים ולהתחיל להשתמש בהם! מהר מאד תגלו כמה עוד יש לכם ללמוד ולהכיר, וכדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם.

אני שמחה שנפלה בחלקי ההזדמנות הזו להיות חלק מהפרויקט ב-SanDisk ומקווה שהצלחתי לגרום לכם גם לרצות להשתתף בו! אין ספק שהצעדים הראשונים של הקריירה שלי התחילו כאן ב-SanDisk ובינתיים הם גם ימשיכו, כי משפחה לא עוזבים

הבנתם נכון: כמו שאני רציתי בהם, הם גם רצו בי, אז אני נשארת וממשיכה את הדרך הקסומה שפרויקט הלידרס סלל לי.

ובעוד 10 שנים, מקווה כבר להיות בעלת משפחה גדולה, מנהלת בכירה ובעיקר מאושרת!

תודה שעקבתם ושיתפתם.

שיראל.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×