100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: תמר לב (26.01.2016)

הרבה פעמים בלימודים יצא לי לחשוב אילו פרויקטים יהיו לי בתור מעצבת עצמאית, האם אשתלב במשרד ואיך יראו הדברים שאעשה בעתיד. אני תוהה איך יראה התהליך שאעבור ואילו מבנים אעצב. לקראת סוף השנה השלישית בלימודים זיקקתי את כל התובנות, התשוקה, והניסיון שצברתי במהלך הלימודים ויצרתי פרויקט שסימל בשבילי התחלה. הפרויקט הכיל את הדברים שאני אוהבת ומתחברת אליהם, דברים שמסקרנים אותי ואותם שילבתי עם אדריכלות.

את אותם הדברים בדיוק מצאתי במשרד האדריכלים פיצו קדם, ולכן כל כך שמחתי להתמחות ספציפית שם. במהלך תקופת ההתמחות ראיתי איך מתנהלת הפרקטיקה, איך מחשבה הופכת לסקיצה ואיך סקיצה הופכת לשרטוט, שבתורו מתפתח למודל ואז להדמיה ולבסוף למבנה יציב בעל קסם וייחודיות שמאוד אופייניים למשרד.

במהלך תקופת ההתמחות נחשפתי לפרויקטים רבים ומגוונים, ספגתי מהאדריכלים סביבי ולמדתי המון אודות שיתוף, עבודת צוות, מקצועיות, פתרונות יצירתיים, חלוקת זמן נכונה ועל העבודה מול לקוח. בכל פעם שאני מגיעה למשרד אני שומעת על פרויקטים חדשים ומתעניינת לשמוע על פרויקטים קיימים. שמתי לב לכך שהרבה פעמים אדריכל שמתכנן מתכנן משהו, מזמין את אחד האדריכלים האחרים להתייעצות ויחד הם בונים את הפתרון – ובעצם ככה הם מפתחים את עצמם ואחד את השני.

שמחתי מאוד לקחת חלק בפעילות המשרד, ורק הנוכחות שם גרמה לי להרגיש איזושהי הקלה מהלחץ של הלימודים. ההבנה שאני נחשפת ונוגעת בפרויקטים שהולכים להיבנות מאוד ריגשה אותי. האדריכלים במשרד נכנסו לי ללב ואני חייבת לציין שעצוב לי לעזוב ואני מקווה שזה רק זמני. אני חייבת תודה ענקית לפיצו על ההזדמנות שנתן לי ועל כך שגרם לי להרגיש בנוח לפנות אליו בכל נושא. כמובן תודה לרינהלי מנהלת המשרד ולכל האדריכלים המקסימים שהקיפו אותי והיו סבלניים, חייכניים, ששיתפו והתעניינו וגרמו לי ממש להרגיש חלק מהם. זה לא מובן מאליו.

ההתנסות במשרד הייתה מפרה ומעניינת, היא הגבירה את התשוקה והרצון שלי להמשיך להתפתח , לאתגר את עצמי, לחקור, לעבוד, לטעות ולהצליח בכדי לעשות את הטוב ביותר.

כל סוף הוא התחלה חדשה. נדוש קצת, הא? אבל עדיין, זה כל-כך נכון – מסיימים דבר אחד וממשיכים מיד לאחר. אני מקווה שהצלחתי להעביר, ולו במעט, את החוויה שעברתי ב-3 החודשים האחרונים. אני לוקחת איתי הלאה הרבה מאוד מהפרויקט – ומצפה כבר למצוא את האתגר הבא!

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×