100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: רגעים קטנים של אושר

מאת: לילך ברנשטיין (25.01.2016)

זוכרים שהבטחתי לכם הצצה לפרוייקט הדגל שלי בהתמחות? אתם ממש עומדים להיחשף אליו. האתגר שלי בשלושת החודשים האחרונים היה למצוא רעיונות פורצי דרך לאמצעי נראות בחנויות נוחות. ולאלו מכם שלא יודעים מה פירוש אמצעי נראות, הסבר קצר: נכון שלפעמים אתם רואים את הבמבה או הביסלי מונחים על מדפים ממש מיוחדים? מסתבר שמושקעים במדפים האלו ערמות של מחשבות ומשאבים. מטרתם העיקרית היא להבליט את המוצרים המנצחים שלנו אל מול המתחרים, לגרום לקונים לעצור, להסתכל ולבחור בסופו של דבר במוצר שלנו. פה נכנסתי לתמונה ויצאתי לשטח לחקור בצורה קצת שונה איך ליצור את אמצעי הנראות הכי חדשני ופורץ דרך שעדיין לא נראה כמוהו. התחלתי במחקר משלי עם חומרים שלמדתי במכללה ולאחר מכן יצאתי לשטח ומיפיתי התנהגויות של לקוחות בחנויות נוחות, איך הם נעים ומה הם עושים, ותחקרתי מנהלי חנויות. יצאתי לסיור עם ערן משה מנהל ערוץ חנויות הנוחות ובו הוא הראה לי מזווית שונה שעד היום לא הייתי מודעת אליה את ההסתכלות על חנויות הנוחות ועל חשיבות העיצוב של כל המתחם החל מהכניסה לתחנת הדלק, לפעולת התדלוק עצמה ועל הקשר שלה לכניסה לחנות. בהמשך חקרתי סוגים שונים של אמצעי נראות, מצאתי יתרונות וחסרונות והצלחתי לעלות על כמה תובנות ממש משמעותיות.

אחרי כל אלו קבעתי פגישה עם אחד הספקים שמעצב עבור אסם את אמצעי הנראות. נפגשנו עם יעל פישלוביץ – אחראית אמצעי הנראות באסם ויחד יצאנו לסיור בכמה נקודות מכירה וראינו איך הרעיונות שבאתי איתם והמסקנות שהסקתי יכולים לבוא לידי ביטוי במוצר בפועל. בסוף כל התהליך הורדתי בריף עם כל התובנות ומה שאנחנו מצפים מעמדת הנראות. עכשיו, אני מחכה לתוצאות...

איך אפשר לסכם את התקופה הזאת?

היום זה היום האחרון שלי בהתמחות, שלושת החודשים האחרונים עברו ממש בטיל. היום הצגתי בפני כל מחלקת הCCSD את התובנות שלי מהמחקר המקיף שעשיתי. ואפילו עשו לי מסיבת פרידה עם ברכות ועוגה תוצרת בית! ההרגשה היא שהגעתי למשפחה חמה ואוהבת. אני מרגישה שהצלחתי להביא את עצמי לידי ביטוי ואפילו ממש להשאיר חותם. המחלקה תוכל להשתמש במחקר שלי ולעבות אותו. ואולי בעוד כמה חודשים תוכלו לראות כמה מהרעיונות שהצגתי מול המחלקה, בחנויות הנוחות השונות.

בהזדמנות הזאת אני רוצה להגיד תודה ענקית לעדי בירן סובול מנהלת השיווק הקמעונאי שהייתה המנטורית שלי ודאגה שאני אספוג כמה שיותר.

ועכשיו נותר לי רק לדמיין איפה אני רואה את עצמי בעוד 10 שנים אני בטוחה שאשתלב באחד מתפקידי המפתח המובילים באחת מחברות המזון המובילות בישראל, ואת הצעד הראשון שלי עשיתי כאן, באסם.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

לילך, את פשוט תותחית! צעירה שאפתנית, יצירתית ומקצוענית. בהצלחה!!!!

1

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×