100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: הזמן עובר מהר כשנהנים

מאת: שרון בן ארוש (25.01.2016)

אין ספק שזו התקופה הכי מעניינת ועמוסה שהייתה לי במהלך התואר. השילוב בין עבודה בעולם האמיתי לבין הלימודים, העשירה אותי בהמון ידע ונתנה לי כלים חשובים שהיום מאפשרים לי להבין את הקשר החשוב בין הלימודים לעבודה הפרקטית בשטח.

במהלך הסמסטר למדתי המון! להבדיל מהשנים שעברו, הקורסים כללו גם חומרים פרקטיים, תכניות עבודה, סטודיו קצר , סדנאות שימור ותיעוד, דיאגרמות ועוד.. כל אלו עזרו לי בתקופת ההתמחות, והפוך, כל מה שלמדתי בתקופת ההתמחות, גרם לי להבין מה הסיבה לחומר הנלמד בשיעורים. למדתי המון מהאנשים במשרד ויישמתי את הדברים בלימודים.

למרות שמדובר בהתמחות מקצועית , הסקתי משהו חשוב לגבי מקום עבודה, אחד הדברים הכי חשובים במשרד זה האנשים, הדינמיקה, שיתוף הפעולה, התחושה הביתית והנעימה שאת רוצה לחזור אליה שוב ולעשות את המקסימום למען כולם. לא כל מקום יודע להבחין בגורם הזה כגורם חשוב מקצועית. לטעמי זה אחד המתכונים להצלחה, שהופכת בסוף להיות הצלחה של כולם.

אם כבר מדברים על אנשים, אני רוצה להודות לעינת היקרה, שמתחילת הדרך רק נתנה לי ידע וכלים, דחפה אותי ועזרה לי עם המון סבלנות להבין מה קורה סביבי, בחורה חכמה עם המון נתינה, תודה עינת!

תודה לאנשי הצוות של המשרד שעזרו לי והכניסו אותי למשפחה ונתנו לי להרגיש חלק מהם..

ואחרון חביב , גל שקיבל אותי כאחת מהצוות ולאורך כל התקופה הקשבתי לו ולמדתי המון מדבריו. זה לא פשוט למצוא אדם בתחום הזה שנותן את התשובות הנכונות לשאלות הקשות! וכמו שכבר אמרתי לו, אותי שכנעת...

כשאני מסתכלת ממש כמה חודשים אחורה, במיונים לפרויקט חששתי מאוד אם אצליח לשלב את הסמסטר הכי קשה בתואר עם התמחות. פעמיים בשבוע במשרד, בנוסף למערכת העמוסה של הלימודים ושעות העבודה שאני משקיעה בבית על הגשות, כל זה יכול מאוד להעמיס עלי וידעתי שאצטרך לוותר על הרבה זמן פנוי. מאוד חשוב לי לעשות את הדברים בצורה הטובה ביותר ולא רק להעמיס משימות לא אפקטיביות שלא יבוצעו בצורה מספיק טובה. למרות שלקחתי סיכון, סמכתי על עצמי ויצאתי לדרך הנפלאה.

אני שמחה שהצלחתי לשלב בין שני הדברים ולא לפגוע באחד מהם. זה רק מוכיח לי שהכל אפשרי בחיים ואני אמשיך לחצות לגבולות וללכת בדרך שאני מאמינה בה (בדרך כלל דרך עם לוז מאוד צפוף).

אני לא בדיוק יודעת איפה אהיה עוד 10 שנים מבחינה מקצועית אבל מה שבטוח זה שאהיה מאושרת, כמו היום, כי אני אעשה מה שאני אוהבת.

עד שאגיע לזמן הזה אמשיך לעבוד בחריצות , לשאוף, ולרוץ קדימה ......

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×