100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: חוצה את קו הסיום

מאת: שקד בצלאל (24.01.2016)

תמיד יש את הרגע הזה אחרי ריצת מרתון, כשאתה מגיע אל נקודת הסיום הסופית, מתנשף, מסתכל למעלה ומחייך חיוך ענק. מחייך שהצלחת, השגת את מה שרצית- הגעת לקו הסיום ראשון.

ההגעה לקו הסיום של ההתמחות באדידס נותן לך רצון עז להמשיך בעולם הזה, בדיוק כמו בריצת מרתון אמיתית,אתה רוצה לטעום עוד, לכבוש עוד יעדים, עוד מטרות.. להמשיך להאמין בעצמך ולהיות הכי טוב במה שאתה עושה.

נחזיר אתכם קצת אחורה, לאיך הכל התחיל..

לפני כמה חודשים ראיתי באינטרנט מודעה על פרויקט ה"דה לידרס" של המכללה למנהל, נכנסתי למודעה, מילאתי פרטים, צירפתי קו"ח ולחצתי SEND!

עבר זמן מה והוזמנתי לשלבי המיונים,שלבי המיונים לא היו קלים וכללו סדנא קבוצתית, ראיון אישי, ראיון עם משאבי אנוש באדידס, הא כן.. וראיון נוסף. עד לטלפון המיוחל שמודיע לך שהתקבלת לנבחרת עם עוד 29 סטודנטים מדהימים (ולקפיצות שמחה לאחר מכן).

שאני על קו הסיום אני מסתכל אחורה ואומר ואוו! איזה תקופה מדהימה עברה עלי..

תקופה שבה התנסתי בעולם האמיתי- ראיתי איך מחלקת השיווק באמת עובדת, תקופה שבה הבאתי "את עצמי" לחברה, ניסתי תמיד להקשיב,לעשות ולנסות להוביל כמה שיותר פרויקטים בכוחות עצמי, הגעתי למסקנה שתחום השיווק הוא עולם ומלואו, ומי שיש לו את הרצון להצליח בתחום, יכול למצוא את המקום שלו ולהתפתח, כמובן, צריך לרצות להיות תמיד הכי מדויקים ושאפתניים שיש, כדי להעביר את המסר שלנו בצורה הטובה ביותר ותמיד לשאוף הכי גבוהה שרק אפשר.

ההתמחות שלי באדידס רק חיזקה את האהבה שלי לעולם השיווק (ולעולם הספורט ;)), גרמה לי להרגיש שעשיתי את הבחירה הטובה ביותר בלימודי התואר. (וגם הבחירה הטובה ביותר בחברה בה התמחתי).

במהלך ההתמחות פגשתי אנשים מדהימים – סמנכ"לית שיווק,מנהל מותג,מנהלי שיווק,מנהלי מוצר,אנשי קריאייטיב,מפיקים ואנשי יח"צ, שסייעו לי בכל שאלה,תובנה,בעיה והראו לי איך באמת עושים את זה נכון..

אנשים במהלך היום-יום שואלים אותי על הפרויקט, איך התקבלתי ומה צריך לעשות? אני מסביר להם שעבודה קשה, אמונה בעצמך, ורצון עז להצליח הם מרכיבים שתמיד יוכלו לעזור.

המסע הזה היה בשבילי כמו ריצת מרתון אישית, ריצה שלקחתי בשיא הרצינות ושיא המוטיבציה להיות ראשון ולנצח, להתאים את עצמי לדי.אן.איי של אדידס ולהיות תמיד בטופ.

אך גם אם אעצום את העיניים, לא אסתכל ימינה ושמאלה לראות מי הגיע מתי במרוץ, אני יכול להבטיח לכם שניצחתי. ניצחתי כי קודם כל למדתי פה המון-למדתי להיות הכי מקצועי שרק אפשר, להיות יצירתי ולחשוב מחוץ לקופסא.

למדתי על עצמי יותר, בחנתי את עצמי בנושאים שאני הכי מתעניין בהם, וההצלחה מבחינתי היית מעל המצופה. למדתי שתמיד עדיף לבוא עם תשוקה, אהבה, ואנרגיות למה שאתה עושה, כי בסופו של דבר אם אתה אוהב משהו, אתה תעשה אותו בצורה הטובה ביותר.

לא משנה אם תסיים מקום ראשון, מקום שני ואפילו מקום שלישי, חשובה הדרך, חשוב מה למדת, מה הבאת מעצמך ובעיקר כמה השקעת.

כל המרכיבים האלה יהיו הבסיס שלך לעבר המטרה הבאה שתכבוש.. וזה מה שייתן לך "פור" בזינוק על כל המתחרים.

תודה לכל מי שהיה שותף לחוויה המדהימה הזאת באדידס, לפרויקט המדהים הזה. תודה לכל מי שעקב,שיתף,צפה והעביר איתי את שלושת החודשים המרתקים האלו.. שלכם תמיד.

שקד בצלאל

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×