100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שלומי מזרחי (25.01.2016)

אני כאן, בפעם האחרונה, כדי לסכם את אחת התקופות היותר תורמות ומעניינות במהלך התואר שלי. וכמו בכל סוף, גם כאן ישנה התחלה. אז מלבד תחילתה של תקופת הבחינות החלטתי להתחיל לחפש את מקומי הנחשק בשוק העבודה. המסע הקטן, שהסתיים לו היום, רק פתח לי את התיאבון לחשוב, ליצור ולעבוד בתחום שמאז ומתמיד אהבתי. אני מרגיש בשל מתמיד להפעיל את כל התיאוריות שלמדתי במהלך התואר יחד עם התכונות והערכים שקיבלתי מבית ולכבוש את עולם השיווק. יומרני קצת? אז זהו, שלא.

בכניסה למשרדים של חטיבת מזון טרי של שטראוס עומד הענק הירוק. בחטיבה הכי קטנה בחברה יש פסל של יצור גדול, מרשים וחזק. ולא בכדי, מדובר בחטיבה עם אנשים איכותיים כל כך, שהדינמיקה ביניהם רק עושה חשק להיות חלק מהעשייה המופתית ומהתוצרים המעולים שהיחידה מספקת. במהלך שלושת החודשים האחרונים היה לי הכבוד להתחיל את הלימוד הפרקטי של התואר ביחידה זו. החפיפה העמוקה והארוכה, הליווי הצמוד והקניית הידע ללא פשרות מצד כל העמיתים ביחידה, הם שגרמו לי להבין שזה ללא ספק מה שאני רוצה לעשות. אז בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לכל האנשים בשטראוס מזון טרי שעשו עבורי את ההתמחות הזו כל כך מעניינת ורלבנטית לכל התכנים שלמדתי במהלך התואר. הדברים שקיבלתי מכם ילוו אותי בעתיד הרחוק, בחיים בכלל ובעולם השיווק בפרט.

ועכשיו קצת על פרויקט THE LEADERS, (כן כן, גם אני שואל את עצמי למה מגיע לי כל הטוב הזה...?) מדובר בפרויקט כל כך נכון וכדאי עבור כל סטודנט. החיבור של התיאוריות הנלמדות לפרקטיקה בשטח עוד במהלך התואר הכרחי על מנת לשמור על הבנה, חדות ויצירתיות בקרב הסטודנטים. מודלים שלמים ומפוצצים אותם למדתי במהלך התואר באים לידי ביטוי באופן שגרתי בעבודה היומיומית בתחום. אמנם לא שמעתי הרבה את המושגים "פורטר", "SWAT" ושות' במהלך ההתמחות בשטראוס אך כמעט בכל פגישה או מהלך שיווקי היה שימוש רב בתוכן של המודל או התיאוריה באופן שגרתי ומובנה. אז בהזדמנות זו, אני רוצה להודות מקרב לב לכל האנשים שלקחו חלק בתוכנית. לסגל המקצועי שבראש ובראשונה בחר בי לתוכנית מבין מועמדים טובים ורבים נוספים, ובמהלך כל התקופה הקנה לי ליווי מקצועי ואישי צמוד. לחבריי הלידרים בחברות השונות ולהנהלת המכללה שהקימה את התוכנית הנהדרת הזו. תודה שזכיתי להיות חלק מכם במחזור הנוכחי.

אז עכשיו אני יוצא לדרך חדשה, מאתגרת ומעניינת. מה יש לי שלא היה לי לפני כשלושה חודשים? ידע מקצועי נוסף, קצת ניסיון ומעבר לכל זה - תיאבון ענק להמשך. אמנם המסע שלי בפרויקט הזה נגמר, אך זהו רק השלב הראשון בהשתלבותי בשוק העבודה. אין לי ספק שעוד נפגש בהמשך.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×