100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: זה לא נגמר, זה רק הסוף

מאת: גידו סנדרוביץ' (24.01.2016)

שלום, נעים מאוד. אני גידו ואני עובד בטאבולה.

זה יהיה המשפט איתו אני אציג את עצמי החל מהיום. WOW.

לפני שלושה חודשים התחלתי תהליך, חוויה, ניסוי. מצפה לטוב, מקווה למצוין. והנה אני עומד בסופו של התהליך, סוף שהוא בעצם התחלה. כי כמו שאמרתי - אני גידו. ואני עובד טאבולה =]

ובכל זאת, אם צריך לסכם, אלה היו שלושה חודשים שהבהירו לי ששיווק דיגיטלי זה מה שאני רוצה לעשות ובזה אני רוצה לעסוק. לא סתם לעסוק, אלא פה, בטאבולה. אני לא יכול להסביר את האוירה של החברה הזאת במילים - כי אוירה לא מדברים, אוירה מרגישים. בראיון עם אדם, מנכ"ל החברה, הוא אמר שמי שאחראי על ההצלחה (המטורפת) של החברה הם האנשים שבה, 'גיבורי העל' שבאים כל יום לעבודה ומפיצים לכם תוכן שאולי תאהבו. בזמנו, אחרי כחודש בחברה, לא הבנתי למה הוא מתכוון. היום אני מסכים איתו לחלוטין. כי בלי הרניים, גיאיים, אלונות ואלירנים שבחברה, טאבולה לא הייתה טאבולה.

24 פעמים באתי למשרד, כל פעם חוויתי משהו שונה - שיחות רב-לאומיות, ישיבות, דיונים, מחקר, ריגוש ומה לא. פתחתי את הקמפיין הראשון של טאבולה בספרד, עשיתי הדרכה לעובדת חדשה בניו יורק וגם, על הדרך, שיחקתי פינג פונג.

אמרתי את זה בבלוגים הקודמים ואני חוזר על זה - מבחינתי הדבר הכי כיף בטאבולה זה שלא משנה איפה אתם בעולם, אם אתם משתמשים ב-BlueJeans, Hangouts, Jira, Backstage או בכל אחת מעשרות התוכנות שאנחנו משתמשים בהן, כולם מדברים אותה 'טאבולית' ומשדרים את אותו וייב.

זו חברה שכל הזמן צומחת, מגיעה לפסגות הכי גבוהות - ואז מייצרת עוד פסגות להגיע אליהן. הדוד של ספיידרמן אמר לו ש'עם כוח גדול, באה אחריות גדולה'. אין ספק שטאבולה מקבלת ומחבקת את האחריות הזו, להפיץ תוכן איכותי לקהל הגולשים.

עכשיו נשאר לדמיין אילו עוד הרפתקאות אעבור בחברה, כבר לא במעמד של מתמחה, אלא עובד לכל דבר.

אני מחכה לתקופה הזו, של התחלה, התרגשות ולמידה. תקופה שמתחברת באופן מושלם להלך הרוח בחיי האישיים, עם גבר קטן בדרך וציפייה להמון דברים טובים וכיפיים.

בנימה אופטימית זו, כאן דרכינו נפרדות.

אם תצטרכו אותי תמצאו אותי בצוללת בתוך הבניין בתוצרת הארץ.

תודה רבה ואחלה יום,

גידו.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×