100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: סיכום. כבר..?

מאת: ירון אוחיון (21.01.2016)

26 מפגשים, חלפו מאז אותה השיחה הראשונה בקרן רש"י. אותו בוקר שמשי, הגעתי מתרגש ליומי הראשון בהתמחות, שרית אוספת אותי עם הרכב יעדנו צפונה. כאילו מעולם לא הפסקנו לנסוע, דרך הביקור במרכזים לגיל הרך של עמותת 'יעדים לצפון', משם המשכנו לתכנית 'דרך הגלים' של העמותה 'לתפנית בחינוך' שם ראינו את העבודה המופלאה של המרכז עם הילדים ובני הנוער ואת תחושת המסוגלות המושרשת בקרבם. עצרנו למספר דקות להפסקת קפה ומאפה ומשם עברתי לרכב של מנהל 'קרן קציר' שלומי, לצדו צפיתי בעשייה המופלאה של 'קציר' תוך ביקור במכללות ובאוניברסיטאות מהצפון ועד הדרום. שלומי דאג לחבר אותי לעשייה של רכזי ורכזות קציר בשטח ועד העבודה שלו כמנהל הקרן, ליווי צמוד, מחבק ואוהב לכל סטודנט וסטודנטית, מה שהפליא אותי בכל פעם מחדש. את עיקר ההתמחות שלי עשיתי ב'קרן קציר' ושם נחשפתי, דרך גיבוש מדהים שארגנו לרכזי ורכזות קציר בבאר שבע, ל'בית יציב' השוכן בקמפוס גוסטב לוואן, יחד עם פארק קרסו למדע אשר מהווה גורם מוביל ומרכזי בבנייה והפעלת תכניות חינוכיות בתחום המדע והטכנולוגיה.

אני לוקח איתי המון מההתמחות הזאת ומהאנשים שפגשתי והכרתי במהלכה. אם בעבר היה לי כיוון כללי לגבי מה ארצה לעשות כשאהיה גדול, היום, לאחר ההתמחות הגעתי להבנה עמוקה במה אני רוצה לעסוק בחיי. למדתי רבות ממחלקת השיווק של קרן רש"י ומקרן קציר על החשיבות של יחסי עבודה, אהבת המקצוע, אכפתיות, דאגה ועוד. "הפכו את המצוינות להרגל והתוצאות בוא יבואו בהמשך". אלו מילותיו של רס"ן נדב מילוא ז"ל. לפעמים, נופל בחלקנו הכבוד להכיר אנשים יוצאי דופן, 'שחקני נשמה', שרמות ההשקעה והדאגה לאדם מאחורי הדפים והמספרים, עולות על כל דמיון. בהחלט ניתן לומר מבפנים ומהצד שהמצוינות אינה רק חלק מכם, אלא אתם עצמכם.

עונה שלמה עברה מאז התחלתי את ההתמחות, ומבלי להרגיש אני כבר מסכם את אחת התקופות המשמעותיות ביותר שלי כסטודנט. אני יכול רק לייעץ לסטודנטים שקוראים את הבלוג- צאו לעשות כמה שיותר התמחויות! אם ניתן, תרשמו ללידרס  במידה והקשבתם לי, אז אתם כבר מושקעים- תלכו עד הסוף ותבקשו להתמחות בקרן רש"י, אתם לא תתחרטו. חשוב לי לומר תודה רבה לכל מי שליווה וליוותה אותי בתהליך, החל מהסגל של המסלול האקדמי המכללה למנהל, כלכליסט, מחלקת השיווק של קרן רש"י, צוות 'קרן קציר' ועוד רבים אחרים. הכי חשוב, תודה על ההזדמנות, הזמן והאמון שנתתם בי. נותר לי רק לקוות שעמדתי בגודל הציפיות.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×