100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שי למפל (21.01.2016)

איך מסכמים את השלושה חודשים הכי מאתגרים, מעניינים וחשובים שהיו לי בתקופה האחרונה?

תמיד אומרים, שלימודים לתואר ראשון לא באמת מלמדים אותך משהו, לרוב הקרוסים הם מבואות, אם תשאלו אותי?? אני אגיד לכם בדיור ההפך, לימודי תקשורת במכללה למנהל הביאו אותי למקומות הכי מדהימים שיכולתי לחשוב עליהם, האפשרות הזאת שניתנה לי בthe leaders הביאה אותי לנקודה שאני יודעת מה אני רוצה לעשות בהמשך, לאן אני מעוניינת להגיע ומהם השאיפות שלי.

שלושת החודשים האחרונים שלי בויצו, לימדו אותי כל כך הרבה על עצמי ובעיקר על מה יש לי להציע לעולם, למדתי ליישם את החומר התיאורטי שמלמדים במכללה, הייתי בתהליך של אפיון ועיצוב אתר, עזרתי בניהול קמפיין וריאלי, עזרתי בניהול קמפיינים ברשתות החברתיות, עזרתי לקדם רעיונות לועידות חשובות, ישבתי בישיבות מעניינות, נסעתי לכפרי נוער בצפון, למקלטים לנשים מוכות בדרום.

כל החוויות האלו הביאו אותי היום לנקודה בחיים, שאני לא יודעת רק את התיאוריה, אני יודעת גם לעשות. אני יודעת גם לקחת חלק.

אילולא האפשרות האדירה הזאת, לא הייתי נמצאת בנקודה הזאת היום, הבלוג האחרון שלי רובו מוקדש לתודות.

תודה למסלול האקדמי המכללה למנהל, האפשרות האדירה לצאת מתחומי האקדמיה , לראות לחוות ולגעת . תודה לבית הספר לתקשורת במסלול האקדמי המכללה למנהל שמאפשרים לי לדעת כל הרבה בתיאוריה.

תודה ענקי לפרוייקט THE LEADERS ועיתון כלכליסט שאפשרו לי להיות חלק מהחוויה העצומה והמלמדת הזו, החוויה שהעשירה אותי בכל כך הרבה, חוויה שהיא חד פעמית ועצומה בחוויות, חוויה שתהיה חלק בלתי נפרד מתהליך להגשמת החזון שלי והשאיפות שלי לעתיד.

והתודה הכי גדולה, לאגף הפרסום והתקשורת בויצו העולמית, שנתנה לי להיות חלק, שהפכה אותי לחלק מהמשפחה הקטנה והחמימה שלהם, שנתנה לי ללמוד שקידמה בכל יום שהייתי שם עוד קצת אל עבר השאיפות שלי, שלקחה אותי לטייל בארץ ולראות מקומות שככל הנראה לא הייתי מגיעה אליהם אילולא הם, שחשפו אותי לתכנים חדשים, מרתקים, עצובים, שמחים וחשובים כל כך אני גאה שיצא לי לקחת חלק במקום כל כך מלא חיים ונתינה.

אז תודה! תודה לכולם על האפשרות, הדרך והטוב.

בעוד סמסטר אחד אסיים את לימודי התואר הראשון שלי עם עוד משהו, ולא סתם עוד שורה לקורות חיים אלא עוד צעד אל עבר הגשמת החלומות שלי, אל עבר ההצלחה אישית שלי ולעבר העולם האמיתי.

זה אומנם נגמר, אבל זה לא הסוף – מפה אני הולכת רק לצמוח.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×