100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: אביבית לחמי (21.01.2016)

פרויקט The Leaders בשיתוף כלכליסט אכן נגמר היום. אני מריצה את הזמן אחורה ונראה כאילו רק אתמול התקשרתי לארגון ואמרתי "היי מדברת אביבית לחמי..."

אם להודות באמת, לא חשבתי שאני אלמד כל כך הרבה אודות עולם השיווק והפרסום, ומי היה מאמין שאני אנהל כל כך הרבה דברים במסגרת הפרויקט, אין ספק שמי שנותן מעצמו גם מקבל! קיבלתי המון כלים שעזרו לי להבין את אופי ההתנהלות בעולם השיווק, להיות חדה יותר וממוקדת מטרה, דוגמה מדהימה לכך הייתה בתחום התקשורת השיווקית בדיגיטל, בו פרסמתי פוסט בפייסבוק של הארגון שזכה ליותר ממיליון חשיפות וכ 5000 שיתופים, זה בהחלט העלה לי חיוך קל על הפנים מלווה בהרגשה עצומה של סיפוק ואושר.

לאחר כברת דרך כה משמעותית ומעצימה אני יכולה להגיד שתובנה עיקרית מלווה אותי בסיום הפרויקט והיא שאין גבול למחשבה שהאדם יכול להשקיע, כמו כן, אין גבול להצלחה. תמיד נשקיע יותר בדברים שחשובים לנו, באותם פרויקטים שנרצה לראות מצליחים ותמיד נציב גבול חדש להצלחה, הרי שאם הגענו לקו הסיום במרוץ תמיד נוכל בפעם הבאה לרוץ קצת יותר. זכיתי לחוות לעומק ולבחון מהי כמות המחשבה העצומה שיש להשקיע בכל הפריטים הקטנים הן בפרויקטים דיגיטליים והן בשיתופי פעולה שיווקיים - גיליתי שאין נוסחה אחת ברורה ושהגבול בין פרויקט טוב מאוד לפרויקט מצוין הוא הדק ביותר.

העבודה במחלקת השיווק הייתה מאתגרת ומספקת כאחד, כיוון שבמהלך הפרויקט התלוויתי לסמנכ"ל השיווק צחי לנגר והייתי נוכחת בכל הישיבות בארגון וזה דיי מפתיע לראות איך דברים מתנהלים "מלמעלה" ,למה ישנם פרויקטים שמצליחים יותר וכאלה שמצליחים פחות, הפרויקטים שנופלים וכביכול לא יוצאים לאור זה לרוב בגלל אילוצי תקציב שמחלקת השיווק מתמודדת איתם, אל תשכחו שמדובר בארגון "פרו-בונו".

כמו בכל פרידה, כל מחלקת השיווק התכנסה סביב השולחן אתמול לכבוד סיום הפרויקט, קיבלתי את התעודה המדהימה הזו שאתם רואים בתמונה בצד ... אין ספק שאני שמחה שבחרתי בארגון לתת, זכיתי להיות במחיצתם של אנשים פייטרים, שאפתנים חרוצים, ווינרים אמתיים שרק טיפחו אותי לאורך כל הדרך. אני אנצל את ההזדמנות להודות לירדן עוז המדהימה, מנהלת התקשורת השיווקית, שהציבה לי יעדים גבוהים במיוחד לכל משימה או פרויקט, לזהר בנעט האלופה, מנהלת שיתופי פעולה שיווקיים, שיודעת לתקתק את כל המשימות בדרך הכי שלווה שראיתי עד כה בחיי, לנטע יהל, מנהלת השיווק, שתמיד נמצאת עם היד על הדופק, זאת שקיבלתי מימנה טיפים אדירים לחיים, ולמנצח על התזמורת המדהימה של כולן בייחד - צחי לנגר, סמנכ"ל השיווק, זה שמבין בכל תחום אפשרי.

תודה רבה לכם אתם מדהימים! אין ספק שההתמחות הזאת לא הייתה אותו הדבר בלעדיכם.

תודה לכל מי שקרא את הבלוגים שלי עד כה והיה שותף לחוויה עצומה ומעצימה !

שלכם,

אביבית לחמי

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×