100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: פריון - צעדים ראשונים בדרך להצלחה

מאת: לידור אטינגר (21.01.2016)

בחודש השלישי והאחרון שלי בפרויקט,The Leadersהאוירה הטובה ששורה כדרך קבע בחברת פריון היתה עבורי נעימה מתמיד. לאחר חודשיים של התאקלמות מהירה ועבודה תוך כדי למידה התחלתי להרגיש לראשונה שהנה, תרומתי למערכת באה לידי ביטוי ושיש לה תוצאות בשטח.

אחת החוויות המסעירות שעברו עליי בחודש האחרון לפרויקט היה הווידיאו התדמיתי שזכיתי לעשות עבור ארגון גדול כמו פריון. עצם העובדה שלקחתי חלק במיזם כזה גרם לי להבין ולהפנים את גודל האחריות שהוענקה לי ומעבר לכך, את הזכייה והניצחון האישי שלי בלהתקבל לפרויקט The Leaders.

מסתבר שבחלק האחרון להשתתפותי בפרוייקט אספתי יותר כלים ממה שחשבתי שאאסוף בתחילת הדרך. אני מניח שזה נבע מהצורך ללמוד עוד ועוד ולהעשיר את הידע שלי תוך חשיפה לטכנולוגיות המתקדמות שבהן עוסקת חברת פריון, ואולי גם מתוך כך שהרגשתי שהתמחותי קרבה לסיומה או מכך שהרעב ללמוד עוד לימד אותי ש- כשנותנים לך תיקח! ואז, פשוט שחררתי את כל המעצורים ולא הפסקתי מלהעשיר את הידע שלי מכל אדם ודבר.

אוכל למנות בקלות מספר תובנות חשובות שלקחתי עימי מההתמחות בפריון: החל מעבודת צוות, דרך למידה עצמית, עבור לעמידה ביעדים ועד להבנה מערכתית והבנה של השיקולים האסטרטגיים של חברה מובילה בשוק המובייל. עצם החשיפה האינטנסיבית לכל מכלול מערכות החברה במסגרת פרויקט The Leaders אפשרה לי לקבל תמונה עמוקה, ובד בבד רחבה על החברה מבפנים.

למדתי ששיחות הצוות והסטאטוסים השבועיים הם אלה המקנים לחברה כמו פריון יציבות ויישור קו, ומה שלמעשה מניע את החברה קדימה. זאת, כיוון שראיתי פשוטו כמשמעו כיצד אנשי הצוות מעורבים יחדיו בהצלחת החברה.

הלמידה עצמה התחלקה לעבודה עם סוגים שונים של שפות ותוכנות, ובכל חלק מהפרויקט היה עליי להשתמש בסוג אחר. התהליך כשלעצמו היה מאתגר ואני מבין שזה מה שמצופה מכל בוגר מדעי המחשב לכשייכנס לשוק העבודה. הגישה היא להסתכל מעבר לקושי שעומד מולך, ולהמשיך לדמיין את הפתרון.

לפני ההתמחות חשבתי שיהיה לי קושי בהתאקלמות בקרב צוותים ותיקים ומנוסים, אולם הסתבר שהדבר לא היווה קושי - אלא שימש דווקא כמעלה. חבריי לעבודה עזרו לי בכל, נתנו לי מענה לכל שאלה ודאגו לשבת איתי עד אשר היו בטוחים שהבנתי אותם היטב. לפעמים, מה שמצטייר בתחילה כשד נגלה למעשה כמלאך, כמו במקרה שלי. פשוט צריך רק לעבד במחשבותיך חשיבה חיובית.

מבחינתי, את הצעדים הראשונים שלי בדרך לקריירה כבר ביצעתי בפריון. קיבלתי הבנה עמוקה יותר בתחום אותו אני אבחר בהתמחות שלי, ולכן אין לי ספק שפריון עזרה לי לגבש את החלטותיי להמשך דרכי בתעשייה.

רגע לפני שאסיים את הבלוג, ברצוני לציין כי אחד היתרונות בחברה דינמית כמו פריון הוא הפעילויות המושקעות שהחברה מעבירה לעובדיה. יצא לי לקחת חלק ביום כיף, בו בישלנו יחד והתחרינו על המנה הטובה ביותר . דרך אגב, הקבוצה שלי זכתה - ובנוסף בילינו עם מיומנה ערב בלתי נשכח של נגינה.

מלבד ימי הכיף בפריון מקדישים הרבה לפעילויות גם בפן העסקי. במסגרת זו השתתפתי בכנס עסקי מטעם החברה, שהתקיים בת"א בנושא דיגיטל. בכנס נחשפתי לדרך שבה החברה מגייסת לקוחות פוטנציאליים, ולמשאבים שהיא משקיעה בתדמית שלה בשוק ובביסוסה. אין ספק שהכנס נתן לי להבין עוד יותר טוב לאיזה מקום טוב הגעתי בהתמחות שלי בפרוייקט The Leaders.

לסיום, אני רוצה להודות למנטור שלי, אריאל זרחיה, שהאמין בי ותמך בי לכל אורך הדרך ובכל צעד שעשיתי. ההתייעצויות התקופתיות עימו עזרו לנו יחד להבין מה טוב בשבילי והוא נתן לי את ההרגשה הכי בטוחה שמה שהחלטתי זה הדבר הנכון לעשות. אני לא שוכח ורוצה להודות גם לשאר אנשי הצוות בחברה שעזרו לי הרבה והיו ואכפתיים וסבלניים כלפי.

בעזרת השם, אזכיר לכם שבעוד 10 שנים אני אוביל מיזם בתחום הננו-טכנולוגיה שיביא את המהפכה הבאה!

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×