100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: עמית עטר (21.01.2016)

מי שמכיר אותי יודע שאני לא בן אדם רגשן מידי, אבל יש משהו בלסיים תקופה כזו שנתנה לי המון דברים שבמהלך התואר לא חשבתי שאקבל. אז חוויה כזו מדהימה ומלמדת, גרמה גם לי קצת להתרגש בסופה.

במכללה אתה מקבל המון כלים, אבל לא משנה כמה ינסו, אף קורס לא ישתווה ללשבת בחברה בתחום שבו אתה רוצה לעשות, ולראות מה באמת כל אחד עושה.

נחשפתי לעולמם של כל בעלי התפקידים בהראל כמעט, הבנתי מה כל אחד עושה, אם זה בחדרי המסחר, במערכי השיווק, בניהול התיקים,אצל מנהלי ההשקעות והאנליסטים ואפילו קצת אצל הדרגים היותר גבוהים בשביל להבין איך הכל מתחבר לגוף אחד גדול. במהלך התקופה צברתי ידע וקיבלתי המון עצות להמשך הדרך כמובן..

אחד מהדברים שאני מאמין בהם, הוא שמכל הרצאה, שיעור או אפילו "להיות זבוב על הקיר" כמו שבאמת ניסו לגרום לנו להבין בתחילת הפרוייקט, אתה יכול ללמוד המון. עם המחשבה הזו התחלתי את ההתמחות, עם המחשבה הזו קיבלתי המון במהלכה, ואיתה אני מסיים בסיפוק אחרי שאספתי את הבסיס הרחב ביותר שיכלתי על מנת לקבל החלטות מקצועיות ובמידה מסוימת גם אישיות. לא הייתי מגיע לכך ללא הרתמות מלאה של הראל כחברה ושל כלל העובדים לפרוייקט. העובדה שבנו לי לו"ז וכל כך הרבה אנשים פינו זמן בשבילי, זה דברים מדהים, ולא מובן מאליו בכלל, ועל זה אני צריך להגיד תודה בעיקר למיכל מצוות השיווק שישבה איתי וסידרה לי את הלו"ז כדי שאמקסם את זמני בהראל.

בנוסף, אחד הדברים שבאמת הפתיעו אותי בכל הסבב הזה שעברתי בין כלל המחלקות היה הגישה כלפי, גם של העובדים וגם של המנהלים היותר בכירים שדיברו איתי לחלוטין בגובה העיניים ותמיד נתנו לי את הפן האישי מעבר למקצועי.

יש שאלה אחת שתמיד הדהדה לי בראש – איפה אני רואה את עצמי משתלב במקום כזה, האם אני יותר איש של אנשים ורוצה להשתלב בתפקיד יותר שיווקי, או שאני בכלל איש של אנליזה וניהול השקעות. אז אני חושב שלעצמי עניתי עליה, וזה שאני אוהב את שניהם מאוד, וגם אם אתחיל באחד מהם יכול להיות שבסוף אגיע לשני. העובדה שאני רק באמצע התואר נותנת לי עוד קצת זמן לחשוב על כך ולהחליט. מה שלא יהיה, התקופה הזו עזרה לי לגבש את עצמי מאוד. אני יודע ומבין כמה הנסיון חשוב אפילו לפני סיום התואר, ועוד דבר מאוד חשוב שאני כבר יודע, זה שבשוק ההון צריך סבלנות.

לסיכום, אין סטודנט שאני לא ממליץ לו לקפוץ על ההזדמנות שפרוייקט כזה נותן לך. הבמה שאתה מקבל היא דבר שאין באף מקום. כל מה שנותר לך לעשות בהזדמנות כזו, הוא להוכיח את עצמך וליצג בכבוד את מי שנתן לך אותה, ואת זה אני מקווה שעשיתי.

אני בטוח שאדע להשתמש בידע שרכשתי בפרוייקט ובהראל ואני רק מקווה שאחרים יקבלו הזדמנות כמוני!

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×