100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: איך מסכמים?

מאת: נופר ברנס - שלינגר (19.01.2016)

לפני כחצי שנה קיבלתי את הטלפון שהתקבלתי לתכנית THE LEADERSשל המכללה למנהל ולהתמחות בKPMG. לא יאמן שעברה לה חצי שנה, שלושה חודשי התמחות גדושים ועמוסים בכל כך הרבה מידע רלוונטי להמשך הקריירה והחיים בכלל.

אז כמו שהבנתם, זהו הבלוג השלישי והאחרון לסיום הפרויקט. השורות האלה נכתבות כשלצדי ערמות של ספרים, זוהי תקופת המבחנים שהחלה וחותמת את הפרויקט.

במהלך שלושת החודשים האחרונים, למדתי על עבודת ראיית החשבון והשירותים הנלווים שרואה חשבון יכול לספק. למדתי על החברות הגדולות ביותר במשק, על אנשי המפתח המצליחים, על תכניות עבודה מראשיתן ועד סופן ועל כל מחלקה ומחלקה לעומק. הכרתי אנשים מדהימים, כאלה שעובדים מסביב לשעון, שרק רצו לספק לי את המידע, אנשים יצירתיים וחכמים שנהניתי ללמוד מהם.

גיליתי, שרואה חשבון מצליח הוא אחד שמתעקש. מתעקש להבין סוגיות לווא דווקא בתחום עיסוקו, מתעקש ללמוד מהטובים ביותר, מתעקש להצליח. אני אוספת איתי את כל החוויות והכלים שצברתי וממשיכה הלאה, (עד שאחזור לסומך חייקין בעוד 3 שנים להתמחות;)).

אם לנסות ולתמצת את עיקרי הדברים, אני לוקחת איתי חוויה מאתגרת ומלאת הגשמה עצמית, צבירת ידע וכלים משמעותיים למימוש יעדי המקצוע בעולם הפיננסי בכלל ובתחום החשבונאות בפרט.

אני רוצה להודות למכללה למנהל ולעיתון כלכליסט על ההזדמנות יוצאת הדופן, לפירמת KPMG, ולהלה אבל, אחראית גיוס משאבי אנוש, בפרט, שהשקיעו את מירב מאמציהם להעברת מידע מעניין ועדכני לאורך כל הדרך. לחבריי, הלידרים ואלו שלא, על המילים החמות והמפרגנות ולכל מי שלקח חלק ביישום הפרויקט.

שלכם באהבה,

נופר.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×