100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: סוף הוא התחלה חדשה

מאת: אסי בלצ'או (19.01.2016)

השבוע האחרון להתמחות ואני מרגיש כאילו רק אתמול קיבלתי את שיחת הטלפון הראשונה שבה הוזמנתי לדינאמיקה הקבוצתית. בהמשך, לשמחתי הרבה, קיבלתי שיחות טלפון דומות המבשרות לי שעברתי בהצלחה לשלב הבא לתהליך מיון נוסף, עד שלבסוף נמסר לי כי התקבלתי לפרויקט!!!.

הבחירה באיזה חברה להתמחות מבין כל החברות הנחשקות שהשתתפו בפרויקט, הייתה עבורי מאוד חד משמעית- בחרתי להתמחות בתעשייה האווירית חברת הייטק המובילה בארץ ובעולם. כעת, על מנת שהשמחה תהיה גדולה יותר, נשאר לי רק לעבור בהצלחה את ריאיון העבודה בתעשייה האווירית כדי להתקבל סופית לפרויקט. מיותר לציין שהייתי מאוד לחוץ לקראת הריאיון בתעשייה האווירית, אך יש להדגיש כי הקורסים שלמדתי במכללה למנהל בשנה הראשונה לתואר, סייעו לי רבות בריאיון עבודה ואף הביאו לכך שלאחר כשבוע, קיבלתי את הבשורה המיוחלת לפיה התקבלתי סופית לפרויקט ושאתחיל להתמחות בתעשייה האווירית.

עכשיו, לאחר שלושה חודשים של עשייה, אני יכול לומר שלא יכולתי לבחור מקום טוב יותר להתמחות בו. אני נמצא בחברה שהרבה סטודנטים היו חולמים לעבוד בה במהלך התואר ובכלל. חברה שבה לא רק עוסקים בטכנולוגיות החדישות ביותר אלא גם יוצרים אותן. כל יום בהתמחות היה בשבילי חוויה לימודית ומקצועית מרתקת. למדתי שעבודת צוות היא הכרחית ותמיכה והבנה בין אנשי הצוות מעלים את איכות העבודה ומקצרים את זמן העבודה. כמו כן, השתתפתי בדיונים חשובים וראיתי איך משקיעים משאבים בחלק קטן מפרויקט גדול על מנת לקבל את המוצר הטוב ביותר. בנוסף, למדתי מדיונים אלו איך מקבלים החלטות גורליות לגבי פרויקטים. פגשתי אנשים מדהימים, איכותיים, מקצועיים, חברתיים, שעזרו לי בחיוך ובסבלנות בכל בעיה/שאלה שנתקלתי בתקופת ההתמחות, אנשים שלא בטוח שהייתי פוגש אלמלא הפרויקט המדהים הזה. קצרה היריעה מלהכיל את כל החוויה המעצימה הזאת.

פרוייקט The Leaders של המכללה למנהל בשיתוף עם כלכליסט הוא פרוייקט ייחודי מסוגו אני ממליץ בחום לכל מי שתהיה לו הזדמנות להשתתף בפרויקט שלא יחשוב פעמיים ויגיש מועמדות. ההזדמנות שהפרויקט מעניק, להתמחות באחת החברות המובילות בשוק תוך כדי הלימודים, היא עצומה ואם משתמשים בה נכון אף פותחת דלתות לעתיד. זאת ועוד, האפשרות לקשר בין הקורסים במכללה לפרקטיקה עוד בזמן התואר היא ערך מוסף והיא תורמת להבנת הקורסים הנלמדים במכללה.

הטיפ שלי הוא לא לוותר לעצמך, אם יש לך מטרה תעשה הכל על מנת להגשים אותה ואל תתן לאף אחד לתת לך את ההרגשה שאתה לא יכול להגשים אותה. אל תפחד מכישלונות בדרך כי כל כישלון הוא תחנה בדרך להצלחה, וכמו שציינתי בבלוג הקודם ההבדל בין בלתי אפשרי לאפשרי, טמון בנחישותו של האדם.

נותר לי רק לומר תודה ענקית לכל צוות הפרויקט והמכללה שליוו אותי ואת שאר המתמחים בפרוייקט, לאורית לאון המנטורית שלי בתעשייה האווירית שלמדתי ממנה המון ולכל הנוגעים בדבר. תודה על ההזדמנות חד פעמית לקחת חלק בפרויקט ענק!

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×