100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: "אתה מתחיל הכי מהר שלך, ולאט לאט אתה מגביר"

מאת: אלון סלע (11.01.2016)

הרבה פעמים במהלך התואר התעוררו בי מחשבות אודות היום שיבוא למחרת סיום התואר, ועל אופני היישום של הלימודים במציאות הממשית. בתחילת השנה השלישית ציפיתי כי מחשבות אלו יציפו את היומיום, אך פרויקט הלידרס הותיר אותן בצד וזרק אותי אל בריכת המציאות.

עבר כבר חודש וחצי מאז תחילת ההתמחות בJVP- , ואני מנסה לעבד את כל החוויות והדברים המשמעותיים שעברתי בדרך. כאנליסט מחקר קשה שלא להיסחף לעולם הזה- היכרות תמידית עם חברות חדשות, יזמים חדשים ורעיונות עתידניים שכיף לדמיין. וכך, למעשה, אני מבין כי ההתמחות היא הרבה מעבר לשעות במשרד. המחקר על חברות שנעשה בסוף היום מגיע מתוך עניין לעולם שלם שאתה נחשף אליו, והעבודה מול חברות בחממה הופכת לקשר אנושי מחייב ואתגרים שאי אפשר לעצור את ההתעסקות בהם. כשמגלים עולם חדש ומרתק, קשב להצטמצם להגדרה הפורמלית של "מתמחה". אז פתאום יוצא שאני יושב עם חברים על בירה ומדבר איתם על Cloud, IOT, storageושאר saas וpaas - הם מסתכלים עלי קצת מוזר אבל אין מה לעשות.

אחד מהדברים המשמעותיים ששמתי לב אליהם, ואולי הכי משפיעים על החוויה החיובית שלי בחברה, הוא סביבת העבודה. JVP הוא ארגון מאוד אינטימי בו כולם מכירים אחד את השנייה. לכל העובדים דבר משותף אחד-כולם מאוד אוהבים את מה שהם עושים. דבר זה בא לידי ביטוי בכל פרט ביום-החל מהאווירה הנעימה במשרדים ועד לרצינות שמעניקים לכל עסקה. זה אחד הדברים שאני מאחל לעצמי בהמשך חיי, להיות כך מוקף באנשים שאוהבים את העבודה שלהם.

במהלך התקופה ב JVPהבנתי שהמיקום הירושלמי משפיע, ולטובה. המשמעות הסמלית של ישיבה בירושלים כארגון המוביל בתחומי החדשנות, החינוך והתרבות, מתבררת לי כאלטרנטיבה אמיתית ונכונה בתוך המציאות המורכבת של החברה הישראלית. מכלול הדברים מעניקים את התחושה, שאתה למעשה חלק ממשהו גדול יותר, ומשמעותי ביותר.

הזמן רץ כל כך מהר, כל פעם פרויקט אחר נוסף לרשימה, ואני בקצב מסחרר קופץ על כל הזדמנות. אני מתקשה להאמין שהבלוג הבא שלי, יביא כבר את דברי הסיכום. אני מקווה להצליח למצות כל רגע ורגע בתקופה הזו, כדי להגיע לבלוג הסיום נינוח וערוך להמשך דרכי המקצועית.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×