100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אני על המפה...

מאת: ברק הלימי (06.01.2016)

״ברק קבל י׳משוגע אתה מופיע בעיתון, ידעתי שבסוף ייצא ממך משהו אתה״. זה היה המשפט הראשון שקיבל את פניי במכללה בבוקר בו יצא הפרויקט לדרך. זה היה מדהים בעיניי לגלות כמה מהר הייתי מסוגל להתגבר על העייפות של שעת הבוקר המוקדמת, המחסור בקפה והפקקים שנאלצתי לעבור בדרך (כן, אותם הפקקים מהפוסט הראשון) והכול כדי לחטוף את העיתון מהיד של החבר כדי להסתכל על התמונה הקבוצתית של 30 הסטודנטים המשתתפים בפרויקט - הנבחרת.

>

החודשיים שעברו מאז תחילתו של הפרויקט היו מטורפים בשבילי. הפרגון הבלתי פוסק מהחברים לשנתון ומהמרצים הבהירו לי כמה חשוב להצליח בפרויקט הזה בו אני עושה את צעדיי הראשונים בדרך להשתלבות בתעשיית הפרסום הישראלית.

כל החומר התיאורטי שצברתי במהלך השנים, החל מבית הספר לצבא וממשיך לקורסים בנושא והקורסים במכללה, אכל לפתע מתחבר כשזה מגיע כעת לפרקטיקה, שזה הדבר אולי החשוב ביותר בשוק העבודה בתחום התקשורת.

יצא לי כבר לחוות כיצד עובד משרד פרסום דיגיטלי ב 360 מעלות. החל מהשלב האסטרטגי עד לשלב היצירתי וכלה בשלב הביצועים והערכת הצלחה. הכרתי את המחלקות השונות, התנסיתי בפרויקטים בזמן אמת ונחשפתי לכלים חדשניים שמקנים לפרסום בדיגיטל את היתרון על פני הפרסום הוותיק.

אחד מהיתרונות הבולטים שחוויתי עד כה בפרויקט היה להיחשף כבר עכשיו לאתגרים הניצבים בפניי בעתיד בקריירה. אחד מהבולטים באתגרים היה שלפתע אתה מגלה כי כאיש פרסום אתה מחוייב לדעת להתחבר לעולמות תוכן שמעולם לא חשבת שתיכנס אליהם. כך למשל נדרשתי לייצר תוכן לבית ספר מעולם האמנות - דבר שמעולם לא התיימרתי להבין בו, אך לפתע אתה מוצא את עצמך בקיא מאוד בו, מפענח יצירות של אמנים ישראליים נחשבים ונכנס אל תוך עולם חדש. וזה אולי אחד מהשיעורים החשובים ביותר שלמדתי עד כה - על החשיבות בלהיות טוטאלי לגמרי מול הלקוח שלך והמוצר שלו, ולהמשיך בקו הזה מול כל הלקוחות אותם אתה מפרסם.

אך בעיקר יותר ממה שההתמחות שלי לימדה אותי על ההווה, היא לימדה אותי על העתיד. הפרסום שייך לדיגיטל הפכה למנטה שגורה בפי כל סטודנט לתקשורת במכללה למנהל, אך ישנה חשיבות מכרעת לגלות את הפלטפורמה הבאה שעלולה לצוץ בכל יום. לדעת כיצד להתנהג בכל רשת חברתית ולהבין כי היא שונה לגמרי מקודמתה ולדבר בשפה שלה - יש לכך חשיבות מכרעת במהלך הקריירה.

חודש אחד בלבד נותר עד סיומו של הפרויקט, ובזמן הזה אנסה לאסוף כמה שיותר ניסיון יקר שיעזור לי לגנות הבנה מלאה על בעולם הדיגיטלי.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×