100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: מה מידת הג'ינס שלך?

מאת: גידו סנדרוביץ' (06.01.2016)

This blog will be in English, otherwise I will get a 1$ fine for speaking Hebrew in a multi lingual office.

טוב נו, נסתכן. אבל אם נסתכל רגע מעבר ל-3.86 (נכון לכתיבת בלוג זה) השקלים של ה"קנס" על דיבור בעברית במשרד שיש בו גם דוברי אנגלית ונחשוב מה עומד מאחוריו - נתחיל להבין קצת מה זה אומר לעבוד בחברה גלובאלית בכלל, וב-Taboola בפרט.

אז בניסיונותיי להבין מה זה אומר, גיליתי את הג'ינס הכחול. לא, לא הבגד - את BlueJeans. מדובר בתוכנה מגניבה שמאפשרת שיחות ועידה, הן קוליות והן בוידיאו עם אנשים בכל העולם. זה היה השיעור הראשון שלי בגלובליזציה של חברה. 50 אנשים בשיחה - 24 בניו יורק, 12 בלונדון, 8 בתל אביב, 5 בניו דלהי ואחד אלוהינו.

אז אחרי שאנחנו ראינו אותם אבל לא שמענו והם שמעו אותנו אבל לא ראו התחילה ישיבת הצוות. שם נכנס לתמונה הייחוד של טאבולה. אמנם כל אחד מדבר במבטא אחר ויש לו את נקודת המבט שלו ושל המדינה שלו, כולם מתקבצים תחת אותם ערכים וחותרים לאותה מטרה. כמו שהזכרתי בבלוג הקודם, כולם מדבר את אותה שפה - טאבולית.

עוד שימוש לג'ינס עשיתי בראיון עם אדם, המנכ"ל. "אל תשלח לי את הבלוג שכתבת, אני רוצה לקבל את החוויה האמיתית של הקריאה, בלי פרוטקציה". זה קצת מספר על האדם שהוא אדם. יש חברות שהעובדים לא רואים את ההנהלה, האנשים שם לא נגישים ואי אפשר לדבר איתם. ויש את טאבולה. אני לא מכיר הרבה חברות בגודל שלנו (כן, שלנו. קצת גאוות יחידה, מה קרה?) שמתמחה שולח מיילים למנכ"ל, יושב ליד נשיא החברה וסמנכ"ל הכספים נותן לו צ'פחה בגב כשהוא רואה אותו ומשהה שהוא "זה שמחזיק את הפוסטר שלנו בכלכליסט".

החוויה שקיבלתי ביום הראשון שלי פה (זוכרים? צ'ארלי בממלכת השוקולד?) הייתה רק קצה הקרחון. לא רק מבחינת האווירה, אלא גם מבחינה מקצועית. אלונה, מלכת השיווק האונליין, לקחה אותי תחת חסותה וחשפה אותי ל-Google Adwords. היא לא סתם מעבירה לי משימות אלא גם מסבירה לי איך ולמה כל דבר קורה אני לאט לאט מרטיב את הרגליים באוקיינוס האפשרויות של גוגל, פותח קמפיינים של החברה בעצמי(!), מתלהב כמו ילד מכל קליק שעושים עליהם, כותב דפי נחיתה ומשחק עם כל מילה עד שאני מוצא בול את זאת שאני חושב שתתאים.

זה מדהים איך חודשיים יכולים להרגיש כמו 2 דקות. אז אמנם זו קלישאה שחוקה, אבל אם היא כזו היא כנראה נכונה. הזמן באמת עובר מהר מאוד כשנהנים.

אגב נהנים, יש שמועה שבימי חמישי יש פה Happy Hours משוגעים. גלידות, קאפקייס ועל האש (מה?!).

זה נראה לי כמו יום מצוין לבוא למשרד..

אוקיי, הגענו לסוף, שמח שנשארתם איתי עד עכשיו, מקווה שגם לכם זמן הקריאה עבר מהר :)

צ'או, גידו.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×