100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שי למפל (06.01.2016)

מחכה לראשון וחמישי כמו שמעולם לא חיכיתי להם. עדיין קמה בבוקר מלאה בהתרגשות, כל יום אני לומדת משהו חדש. ויצו נותנת לי את המקום ללמוד ולהתפתח. לא תיארתי לעצמי שאצליח לגעת בכל כך הרבה עולמות, אם זה ניהול קמפיינים דיגיטליים, אם זה ניהול הפקה לקמפיין ויראלי, ניהול ואפיון אתרים.. כל מה שאי פעם רציתי לדעת ויצו מאפשרת לי.

לא לקח לי הרבה זמן להבין שאגף פרסום ותקשורת הוא אגף מרכזי וחשוב בעמותה, הוא דואג שהפנים של ויצו ייצגו בגאווה, האגף מנהל את מערך השיווק של ויצו ודואג לכלל האגפים. כשהגעתי לויצו ביום הראשון, הסבירו לי בגדול שכרגע מירב ההתעסקות באגף פירסום ותקשורת ממוקד ביום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים, כמובן שתוך כדי התהליך נחשפתי לכל כך הרבה עולמות בתוך ויצו וכל התחומים שהיא נוגעת בהם. אך ניהול הקמפיין לציון היום היווה עבורי אבן דרך חשובה במחשבה על המשך הקריירה שלי.

מצאתי את עצמי מעלה פוסטים לפייסבוק, מעדכנת את אתר האינטרנט, פונה לעיריות וגורמים לשיתופי פעולה שהיה מאתגר במיוחד והדבר הכי מעניין שהיה במהלך היום הזה היה הפקת הסרטון הוויראלי – פנינו למפורסמים שיתנדבו לצילומים, חשבנו על תסריטים, היינו ביום צילומים והכי מדהים שיצא מזה סרטון סוחף ומשמעותי שהביא איתו לא מעט צפיות ושיתופים. הרגע הזה שאתה רואה שתוצר כלשהו עובר תהליך ומגיע ליום בו הוא מופץ ולא רק מופץ אלא גם מצליח בטירוף מעלה מין תחושת גאווה כזו והתרגשות.

מעבר לתכנים שאני נחשפת אליהם, יצא לי לשבת בראיון של כלכליסט עם פרופ' רבקה לזובסקי, יו"ר הנהלת ויצו ולשאול את השאלות, מה שחשף אותי לעולם של נתונים מדהימים ועצובים יחדיו, נתונים שככל הנראה שללא הפרוייקט לא הייתי נחשפת אליהם, בכלל כל התכנים שאני נחשפת אליהם בויצו עבורי הם חדשים לחלוטין ומדהימים ומרגשים אותי בכל פעם מחד. כל פעם ששואלים אותי איך הולך בthe leaders אני כל פעם מחדש אומרת בגאווה שזאת אחת ההזדמנויות הכי מדהימות שיצא לחוות. , אני כל כך שמחה ומודה על ההזדמנות המדהימה והחד פעמית הזו שקיבלתי בפרויקט הזה להיחשף ,לחוות ולצבור את הידע הזה.

הפרויקט המדהים הזה מאפשר לי להגיע לתובנות עם עצמי, להבין ולהוכיח לעצמי שהבחירה שלי בתחום של לימודי תקשורת וניהול היו הבחירה הכי נכונה וטובה עבורה, הבחירה ללמוד במכללה למנהל הייתה החלטה שעבורי הייתה ברורה מאליו, היום אני יכולה להגיד שהיא גם הכי טובה שהייתי יכולה לקחת, האופציות המדהימות להתברגות בעולם האמיתי לא הייתי יכולה למצוא בשום מקום אחר.

לא יכולה להפסיק לחכות להמשך...

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×