100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: דוח סיכום

מאת: לידור אטינגר (06.01.2016)

זהו הבלוג השני שלי בחברת ההייטק פריון לאחר חודש של התאקלמות, שבמהלכו נחשפתי למארג הארגוני ולבעלי התפקידים בחברה.

בחודש זה נפגשתי עם בכירי החברה - החל מהמנכ"ל, עבור למנהלי החטיבות וכלה בחברי הצוות שלי. למדתי מהם על הגדרות התפקיד ותחומי האחריות שלהם. השיחות איתם גרמו לי להבין כיצד ארגון גלובלי עובד, מהי צורה החשיבה העסקית של המנהלים, מהן האסטרטגיות שהם נוקטים וכיצד הם רואים את העתיד של החברה .אחת מן החוויות לה הייתי שותף היא ההכרזה של חברת פריון על רכישת חברתUndertone האמריקאית ב-180 מיליון דולר. רכישה זו תרחיב את פעילותה העסקית של חברת פריון. זה היה רגע מכונן ומרגש מאד מבחינתי להיות נוכח במעמד משמעותי זה לחברה.

פגישותיי עם הבכירים בחברה, לפני רכישת החברה האמריקאית, עזרו לי להבין את דרך החשיבה וקבלת ההחלטות של המנהלים - וגרמו לי להסתכל על דרך פעולתם בעיניים עסקיות ומזווית ראיה רחבה יותר. כל זאת לצד רשת הקשרים החברתיים שטוויתי והלמידה המקצועית שאני עדיין חווה. בפן המקצועי אני נחשף לצד הטכנולוגי של מוצרי החברה ולומד כיצד הפלטפורמות שחברת פריון מפתחת נותנות פתרונות למותגים ול-Publishers. מאד מעניין להבין כיצד בונים ומפתחים טכנולוגיה, החל מתחילת שרשרת הפיתוח ועד לנקודה של קבלת מוצר מוגמר.

בפן החברתי חשוב לי לציין שכל אנשי הצוות והמנהלים מפגינים כלפי יחס חם, נענים בשמחה לפגישות שאני יוזם, מתקשרים עמי גם ברמת ה – Small talkבמסדרון ואף מכוונים ומפנים אותי מגורם רלוונטי אחד למשנהו כשאני תר אחר האיש המתאים שייתן לי מענה לשאלות מקצועיות. ניתנה לי במה להציג את הרעיונות שלי ולשמוע עצות מהבכירים ונרקמה מערכת יחסים חברית בינינו, שמתבטאת גם בארוחות צהריים משותפות. אני יכול לציין כי אחד הרגעים המכוננים שהיו לי בחברה היא הפגישה עם מנכ"ל החברה מר ג'וזף מנדלבאום, אדם משכמו ומעלה. הוא קיבל אותי לשיחת היכרות אישית ולהתייעצות עסקית.

אני נמצא בחברת פריון פחות מחודשיים אבל זה מרגיש לי כאילו אני פה כבר תקופה ארוכה. הסיפוק האדיר שאני מקבל מהידע הרב שאני צובר והחיבור שאני חווה בין הלימודים התיאורטיים לפרקטיקה בפועל נותנים לי את התחושה שזכיתי. זכיתי להשתתף בפרויקט! הן משום החיבור האישי עם אנשי הצוות והן משום החוויות המקצועיות שמזדמנות לי בחברה.

בחברת פריון רוצים שאלמד ואיחשף לכמה שיותר תכנים ולכן אף השתתפתי בכנס הדיגיטל של דה מרקר שהתקיים ב-28.12.15 בת"א. על הכנס הזה וחוויות נוספות תשמעו כבר בבלוג הבא... לידור

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×