100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: אז כבר אפשר לומר שעברתי כמה וכמה חוויות בסטודיו

מאת: גל שניידר (27.12.2015)

הבנתי שהסטודיו שזכיתי להתמחות בו הוא סטודיו מוביל ומאוד מקצועי שעובד עם הטובים ביותר בשוק הקימונאי. הבנתי שהאנשים שהופכים את הסטודיו לחי ונושם הם מעצבים בנשמה והכי חשוב אנשים חמים. דבר נוסף שהבנתי הוא שהמעצב, ירון טל הוא בנאדם תזזיתי, פעיל, דורש ומלמד.

מה שקיים אצל ירון בדמו הוא השילוב האינטגראלי בין עיצוב פנים לתקשורת חזותית, קשה להגדיר איך הדבר הזה עובד, אבל הוא פשוט עובד טוב.

כל חלל מסחרי, שהסטודיו מעצב מתחיל ונגמר בפונקציונאליות נכונה ובאמצע נכנס גם הנושא של העיצוב הגראפי. בחירת החיפויים לקירות פרויקט מסוים הוא נושא מרכזי וחשוב. גראפיקה נכונה ותואמת פשוט תעבוד טוב יותר ותגרום למקום להרגיש יותר שלם ולדבר באותה השפה.

כרגע בסטודיו עוברים פרויקטים מאתגרים ושונים ממה שהציבור הישראלי מכיר. שוק אוכל חדש ולא מוכר עומד להיפתח עם המון דוכנים לא קונוונציונאליים. השוק ממוקם באזור סואן במרכז תל אביב וישלב בתוכנו טכניקות פסיפס מאוד מעניינות.

כבר יצא לי להתנסות בתוכניות בנייה שונות, מתוכנית העמדה ועד תוכנית ריצוף. לשבת מול המחשב ימים שלמים ולתכנן את המסעדה שכולם ידברו עליה בשנה הבאה, להיות שותף לתהליך בחירת האריחים לרצפה, פגישות עם ספקים על קונסטרוקציית תקרה יוצאת דופן ולקחת חלק בפרזנטציה מול לקוח פוטנציאלי.

אחת החוויות היותר מעניינות שחוויתי בשבוע האחרון הוא פיקוח בשטח לפרויקט שעוד שנייה עומד על הרגלים ומתחיל לתפקד כעסק.

הגענו, ירון, מעצבת הפרויקט ואני בשעה מאוחרת לאזור מסחרי חדש בצפון תל אביב ועלינו במעלית לקומה הראשונה. עם הפנייה הנכונה במסדרון הגענו ליעד, שם היו אנשי מקצוע מכל התחומים, עובדים במרץ. בונים קונסטרוקציית עץ לחלון וינטאג' ענק, מנמיכים תקרות לתחלופת אוויר נכונה בחלל, מניחים משקופים ועליהם דלתות בטכניקת הלבנה מעניינת. והכל נעשה כמעט בחושך מוחלט... בכל זאת, חשמל עדיין אין :)

המעצבת וירון, נותנים הערות, בודקים מידות ובעיקר מרוצים מהתוצאה ההולכת ומתקדמת לקראת פתיחת העסק. הבעלים של העסק כולו נרגש ושמח לראות את חלום חייו יוצא לפועל.

ממש ממש בקרוב העסק יפתח ויכניס לקוחות לחוויה רגוע, נעימה ובעיקר משחררת - כך, כל העוסקים במלאכה רצו וקיוו. שיהיה בהצלחה!

אסיים בכך שאגיד שכמה שלמדתי אני רוצה עוד ללמוד, אני צפוי להיות מעורב יותר בכל פרויקט, להיכנס לעומק פרויקטים מסוימים שאוכל להגיד בהמשך שהם גם, פרי ידיי.

אני רוצה עוד לחוות- משא ומתן מול ספקים, שלבי פיקוח שונים לפרויקט ובעיקר לעבוד צמוד לירון, כדי לשאוב כל פיסת מידע חשובה על "מה עליי לעשות כדי להיות מעצב טוב?"

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×