100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: היום הראשון, השבוע הראשון , התחלה חדשה וחלום גדול שמתגשם

מאת: שרון בן ארוש (06.12.2015)

הגעתי למשרד מלאת מוטיבציה סקרנות והתרגשות ללמוד את מה שאני אוהבת. קיבלה את פניי עינת, האחראית על המחלקה שאליה אני משויכת והכניסה אותי מיד להסבר על הפרויקטים הרבים שהמשרד עוסק בהם. החל מעיצוב פנים ועד תכנון שכונה שלמה. מאוד אהבתי את האווירה הנחמדה ומאירת הפנים במשרד. כולם ניגשו לומר שלום והציעו את עזרתם. את ארוחת הצהריים כולם אוכלים יחד כל יום, מה שמאפשר לנהל שיחות שלא קשורות אך ורק לעבודה ולדבר על דברים אישיים.

אחרי הצהריים הרווחתי את הטיפ הראשון שלי –" תמיד תחזרי הביתה ותחשבי מה למדת היום"– עצה פשוטה וחכמה!. להגיע הביתה כל סוף יום לעשות סדר בראש ולראות מה באמת למדתי היום. נראה לי שאם באמת כל יום אלמד דבר חדש אולי אגיע רחוק. ביום השני התחלתי להבין קצת יותר איך עובד משרד אדריכלים. מחלקות שונות , לכל אחת אחריות שלה, אבל כולן חייבות לעבוד בהרמוניה ותוך תיאום לוח זמנים אחת עם השנייה.

במהלך יום רגיל נפגשים עם יזמים, מציגים בפניהם פרזנטציות ויוצאים לשטח להיפגש עם לקוחות. הוזמנתי להשתתף באחת הישיבות באותו יום, דיברנו על בניית הקונספט לפרויקט חדש ואני בעיקר התבוננתי והקשבתי. הבחנתי שגם כאן מתקיים שיתוף פעולה בין כולם וסיעור מוחות באווירה חיובית.

עינת התחילה לתת לי כל מיני משימות קטנות שגרמו לי להרגיש טוב ושאני מתחילה להיות אחת מהקבוצה. הקשיים שלי בימים הראשונים הם בעיקר בהיבט הטכני בעבודה על המחשב, יש הבדל גדול בין עבודה עם מחשב בלימודים לבין התמודדות עם תוכנות במשרד עצמו. למרות הקושי אני שואלת שאלות ומנסה להבין כמה שיותר , יש משהו מאוד מתסכל להיות במקום חדש ולהרגיש שאתה מתחיל מנקודת ה-0 , מזל שיש את עינת !

אני אצטרך עוד הרבה סבלנות והבנה שלא חייבים לדעת הכול מראש. יש דברים שבאים לאט. אין ספק שזה מחזק את ההרגשה שבחרתי במקצוע הנכון. אני נמצאת ועובדת באחד ממשרדי האדריכלות והעיצוב החשובים בתל אביב ואני מרגישה שבכל יום אני לומדת דברים חדשים.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×