100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: A blog you may like

מאת: גידו סנדרוביץ' (06.12.2015)

'מזל טוב גידו!' אמרה ליאור, 'התקבלת ללידרס ואתה מתחיל את ההתמחות שלך ב - Taboola'. וככה המסע התחיל.

Taboola – מילה שלחלקכם אולי מעלה לראש סלט, אבל לי היה ברור מהרגע הראשון שלשם אני רוצה להגיע במסגרת הפרויקט. בכל זאת, פלטפורמת שיווק התוכן המובילה בעולם. או במילים קצת יותר פשוטות – העתיד של השיווק הדגיטלי.

כחודש לאחר הודעתה של ליאור, יום אחרי שנתחתתי מביקור בסין, הגעתי למשרד.

דמיינו שאתם מגיעים למקום הכי מגניב בעולם, מקום שני, אולי, למפעל השוקולד של וולי וונקה. מצד ימין חדר פינג פונג, מצד שמאל צוללת על הקיר ומולי שורת חדרים עם הדפסים של פלמינגו וגרפיטי על הקירות.

רן, סמנכ"ל השיווק הגלובלי נתן לי סקירה על החברה ועל מה אני צפוי לעבור בהתמחות ויאללה, לעבודה. הכרתי את מחלקת השיווק הכי שווה - גיא, יונתן וענבר. 'בהתחלה תעבוד קצת עם יונתן על PPC'. ושם, בביטוי הזה, התחלתי ללמוד לדבר 'טאבולית'. PPC, CPC, CTR, RPM, APAC ושיראל... רגע – C זה cost או click?

אחרי שיחת היכרות עם יונתן שאיכשהו עלה בה השם 'וולדמורט' (שם הבנתי שהגעתי למקום הנכון בשבילי) ומשחק פינג פונג (שבדיעבד אולי הייתי צריך לתת לו לנצח בו), הוא זרק אותי למים העמוקים והתחלתי לחקור מה זה העולם הזה שנקרא שיווק דיגיטלי ושיווק תוכן. בין קליק לקליק היו שיחת וידאו עם קוראט, גאונת ניתוח עסקי מהמשרד בארצות הברית, פגישה שבועית עם הצוות בישראל וניו יורק, מיילים להודו ועוד. וזה רק אחרי שבועיים! אני יכול רק לדמיין כמה דברים אלמד ולכמה דברים איחשף בשבועות הבאים בחברה המדהימה הזו.

זה מדהים איך כל פעם שאני מגיע למשרד יש התרגשות - מה יהיה היום? איזה דבר חדש אלמד? עם מי אדבר? האם אפגוש את אדם סינגולדה ואיזה פאדיחה זה יהיה אם אני אקרא לו אבי? אני מצפה ומחכה לימים שיבואו ולחוויות שאעבור. זימון למסיבת פורים כבר יש אז Stay tuned ואמשיך לספק לכם תוכן שאולי תאהבו.

שלכם, גידו.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (2 סה״כ)

עלק מקום שני, כבר שכחת מאיפה באת אה?!

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×