100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שיראל אשכנזי (10.12.2015)

"ההזדמנות הגדולה שלך יכולה להיות בדיוק היכן שאתה נמצא כעת" (נפוליאון)

מאז שאני זוכרת את עצמי, בכל התקופות בחיים, ניצלתי כל הזדמנות שנפלה בחלקי.

פרויקט The Leaders ריגש אותי כבר משנה א', מהפעם הראשונה ששמעתי עליו, מהרגע בו נחשפתי ללוגואים של החברות הנחשקות, לפוסטרים ולדמויות של חברי הסטודנטים המאושרים שנבחרו למיזם, ידעתי שאני חייבת להיות חלק ממנו: ידעתי שאני מוכנה להתמודד עם האתגרים החבויים בו ושהוא יהווה עבורי הזדמנות קסומה. אז יצאתי לדרך, לתהליך שלקח לא מעט זמן, חודשים של מיונים, ראיונות, דינאמיקה קבוצתית ובעיקר המון שאלות. מחכה לטלפון שיאשר את המעבר לשלב הבא, והנה, ביום שמש קייצי אחד זה הגיע! אני בפנים! התמלאתי גאווה.

אני חלק מקבוצה נבחרת של 30 סטודנטים מוכשרים ושאפתניים וכולי ציפייה לקראת החוויה. אני, שיראל אשכנזי, בת 25 מראשון לציון, סטודנטית שנה ג' בבית הספר למדעי המחשב, הולכת להיכנס לעולם ההיי-טק, לחברה בינלאומית מוכרת, להתחכך עם האנשים הבכירים ביותר בתעשייה, ללמוד, להכיר תחומים חדשים ולמצוא את מקומי בו. WOW ועוד WOW.

מלאת ברק בעיניים הגעתי ביום ראשון לחברה אליה התקבלתי - SanDisk. חברה בינלאומית ידועה, שאגב, בין שלושת מייסדיה ישראלי - אלי הררי. החברה מתעסקת במתן פתרונות אחסון דיגיטליים והיא זו שגם המציאה את זיכרון ה-Flash, שהוא חלק בלתי נפרד מהסמארטפונים שבחיינו (וגם רכיב חשוב בטאבלטים, מחשבים וציוד לביש).

נסיעתי לכפר סבא, שם יושבים חלק ממשרדי החברה, הייתה מלווה בפקקים ונדמה ששעה של נסיעה ארכה כנצח - מרוב ההתרגשות שחשתי. כשהגעתי ליעד הרגשתי שאני במדינה אחרת. הפקקים התגמדו אל מול הבניינים הגבוהים שבראשם מתנוסס הלוגו האדום של החברה. סידורים אחרונים, ואני נכנסת בדלת הראשית שם פוגשת אותי ריטה, בחורה מרשימה ומקצועית, שהיא המנטורית שלי לאורך הפרויקט.

ריטה לוקחת אותי למשרד, אותו אני חולקת עם יעל שהתחילה לעבוד באותו היום שגם אני הגעתי, במשרד מחכה לי מחשב ושלט שמחמם את הלב:

Welcome to SanDisk ,good luck Shirel.

התמקמתי והמשכנו בהיכרות, ריטה מציגה אותי בפני כל חברי הצוות, 15 מפתחים. אני שמחה לגלות שלחונכת שלי מצטרפת מנהלת צוות (הנשים לשלטון!). מהר מאד אני חשה באווירה המשפחתית, ותוך זמן קצר יש לנו כבר קבוצת וואטסאפ פעילה. אני מיד נכנסת לעניינים. מקבלת תוכנית עבודה לתקופה הקרובה ומתחילה לבצע. למזלי יש לי את יעל שתעבור איתי אותה ועצם העובדה שהתוכנית ש׳תפרו׳ לי תואמת את התוכנית של העובדים החדשים מחדירה בי חשק ורצון להתחיל. אני אחת מהחבר׳ה!

השבועיים הראשונים עברו בלמידה עיונית על תחום ההתעסקות של הצוות. נפתחתי לעולם תוכן חדש ולמושגים שלא הכרתי - זיכרונות ,Flash, רכיבים, ועשרות commands. נחשפתי לסביבות עבודה, תוכנות' ולשגרת היום של המפתח הישראלי המצוי (11:55 כבר מחכה ליד המעלית לרדת לאכול צהריים...). כל אחד מחברי הצוות לוקח חלק בתהליך הלמידה שלי ותורם לי מהידע שלו ומהניסיון שצבר.

בזכותם אני יכולה להעיד שספגתי המון על מהות המחלקה ועל המוצר עימו עובדים ובקרוב, כך אומרת השמועה, אקבל גם פרויקט מעשי בו אוכל ליישם (בהצלחה!) את כל מה שלמדתי.

מחכה בקוצר רוח לשבועות הבאים במסע שלי ב- SanDisk. אני בטוחה שהם יהיו לא פחות מרגשים ומחכימים מאלה שכבר עברו. היום ברור לי שהעתיד טמון בטכנולוגיה מתוצרת כחול-לבן, ואין יותר מלהיב מלהיות חלק מהפיתוח שלה. מקווה שתהיו חלק מהמשך המסע שלי גם כן!

שלכם, שיראל אשכנזי.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×