100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שי למפל (29.11.2015)

אם יש משהו שלמדתי מהלימודים במכללה למנהל זה כשאני רוצה משהו, אני לגמרי יכולה. אם הייתם שואלים אותי לפני שנתיים מה אני חושבת שאני ארצה לעשות אחרי התואר? כנראה הייתי עונה לכם תשובה מבולבלת ולא בטוחה, אבל היום כשאני בשנה השלישית שלי לתואר אני יכולה להגיד באופן חד משמעי שאני הולכת להצליח.

בגדול, ההוכחה לזה התחילה לקראת סוף שנת הלימודים השנייה שלי, נפתחה ההרשמה לפרויקט The leaders. פעם ראשונה ששמעתי על התוכנית הזו הייתה במקום העבודה שלי, שם הייתה מתמחה שהגיעה בחלק מהפרויקט, ראיתי אותה לומדת, מתמחה, עושה חיים. והכי חשוב? מפתחת את עצמה לעבר קריירה מוצלחת.

כל מה שהצלחתי לחשוב עליו היה "שי, גם את יכולה". אז כשנפתחה ההרשמה שלחתי קורות חיים, מילאתי אותם ממלאה בביטחון ובתקווה גדולה שיקראו לי לשלב הראשון של הדינאמיקה הקבוצתית. מפה לשם? השעון מצלצל שש וחצי בבוקר, קומי לעבודה! איזה כיף, יום ראשון בויצו.

כשהגעתי למטה ויצו העולמית, לא הייתי בטוחה לאן מגיעה, ידעתי שאני הולכת להיות באגף פרסום ותקשורת של העמותה ושאני הולכת לגעת קצת מהכל , כל כך התרגשתי כי לא ידעתי מה אני באמת אעשה, באיה תחומים אני באמת אגע ומה באמת תניב לי ההתמחות הזו.

תחילה, פגשה אותי מיטל, מנהלת האגף, בירכה אותי וכל כך שמחה לראות אותי. אחרי עשר דקות שישבתי עם מנהלת הדיגיטל של האגף הבנתי שאני לא הולכת כל היום להעלות פוסטים לפייסבוק אלא אני הולכת לגעת בכל כך הרבה תחומים בתקשורת שכל אחד מהם רק הולך לפתח אותי, מעבר ללמידה האקדמית שלי והפרקטיקה שאני הולכת לקבל, התכנים שויצו מציעה לגעת בהם מעוררי השראה ורצון להמשיך לראות ולדעת. שבוע ראשון שאני שם וכבר הצלחתי להבין שכשמדברים על אגף תקשורת ופרסום מדברים על כך הרבה תחומים, על כל כך הרבה עשייה - גם יח"צ, קמפיינים, ניהול פרוייקטים, קידום רעיונות והכי חשוב – דיגיטל, האהבה הכי גדולה שלי.

אני מוצאת את עצמי מעבר לכך, עולה במעלית ונשאלת על מה אני עושה פה וכל פעם מחדש מרגישה גאווה כשהמשפט " אני סטודנטית לתקשורת וניהול במכללה למנהל, לוקחת חלק בפרוייקט דה לידרס בו 30 סטודנטים מצויינים עושים דרכם לעבר ההצלחה בחברות המובילות במשק". התחושה הזאת כשאומרים את זה, חייבת להודות, מעט מעלה את האגו ואיתו גם מגיע החיוך. החיוך הכי אמיתי, הכי בטוח בעצמו והכי מעריך את העובדה שהוא שם כי לא כך אחד מקבל את ההזדמנות המדהימה הזאת והתחיל התנסות מעשית בתחומו בחברות הגדולות במשק.

אני לא יכולה לחכות למה עוד מצפה לי, מה עוד אני יכולה לעשות, לראות ולהתנסות בו. אני רק יודעת להגיד שעבודה לא חסרה, אני רעבה לדעת, ללמוד ולחוות את העשייה הבלתי פוסקת של עולם התקשורת והפרסום תוך תמיכה בעמותה שלא מפסיקה לעשות טוב לקהילה והיא כמובן ויצו.

אז אני שי למפל, לוקחת חלק בפרוייקט דה לידרס, מתמחה באגף תקשורת ופרסום בארגון ויצו.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×