100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: חולצה מכופתרת, חיוך וריגוש....

מאת: לידור אטינגר (26.11.2015)

טרם תחילת שנת הלימודים השנייה שלי במכללה למנהל, פנו אליי האחראים על פרויקט הלידרס במכללה והזמינו אותי להציג את מועמדותי לפרויקט. התרגשתי מאד מההזדמנות שנפלה בחלקי ובה בעת הכנתי את עצמי והתכוננתי לקראת המיונים. לשמחתי הרבה עברתי את המיונים וראיונות הקבלה ובסוף התהליך נבחרתי להשתתף בפרויקט בחברת פריון נטוורק.

פריון נטוורק (באנגלית: Perion Network), היא חברת אינטרנט בינלאומית שמספקת פתרונות טכנולוגיים וכלים שיווקיים במובייל, בדסקטופ וברשתות החברתיות. קהלי היעד של החברה הם מפתחי אפליקציות, מפרסמים וסוכנויות פרסום. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בעזריאלי חולון וסניפיה הנוספים נמצאים בארה"ב (סן פרנסיסקו וניו יורק), בספרד (ברצלונה) ובצרפת (פריז).

לפני שהגעתי ל"פריון", קראתי הרבה על החברה ועל התחומים שבהם היא עוסקת כדי שיהיה לי מושג ראשוני על החברה שאותה אני הולך ללוות ולכתוב עליה את חוויותיי, את התרשמותי מהמוצרים שלה ומצוות העובדים שלה במחלקות השונות ועוד, ואפילו אם יתאים אף להשתלב בה בעתיד. הגעתי לחברה גדולה ורצינית לבוש בחולצה מכופתרת, מחויך ומתרגש.

היום הראשון בהתמחות מטבעו קצת מלחיץ, אך קבלת הפנים הנעימה בחברה עזרה לי להפיג את חששותיי. הוכנה עבורי תכנית והוצמד אליי עובד ותיק שאחראי על הפרויקט והוא סייע, הסביר וענה על שאלות שהתעוררו. מתוכננות לי פגישות היכרות עם הנהלת החברה ובעלי תפקידים בכירים. מכירים לי את החטיבות השונות ובמה כל אחת מהן מתמחה וניתן לי לקדם תהליכי עבודה חדשים כמו למשל עבודה על מיני פרויקט בנושא פלטפורמה חדשה שהוכנסה לשימוש בחברה.

משרדיה של חברת פריון מפוארים ומשרים אוירה נעימה. במשך השבוע הראשון נפגשתי עם העובדים שאיתם אני אמור לשבת באותה החצר (בפריון יושבים באופן ספייס) במהלך תקופת ההתמחות. העובדים קיבלו את פניי בשיחות היכרות אישיות ובהסבר על העבודה בחברה. במהלך ההתמחות אני נחשף לעבודה בחברת הייטק גדולה ומובילה בתחומה. אני לומד הרבה על תחום המחשבים שבו בחרתי, מתנסה בעבודה, נעזר באנשים מקצועיים ולומד איך לעבוד בצוות.

אני מאוד שמח שניתנה לי ההזדמנות להכיר את תחום ההייטק עוד במהלך לימודיי ובפרויקט זה שבו אני עובר בין כל חטיבות החברה, מתנסה, לומד ומעשיר את הידע שלי.

הרגע הכי מספק מבחינתי הוא כשאני מתמודד בהצלחה עם משימות שניתנות לי, ואז אני גם מרגיש שהצלחתי לתרום לחברה.

ההשתתפות בפרוייקט הלידרס, מעבר לחוויה שבחשיפה לתחומי העיסוק הרבים והשונים בחברה ולניסיון שאני רוכש במהלך תקופת הפרוייקט, מסייעת לי בהחלטה על בחירת תחום ההתמחות שלי בלימודי המחשב במכללה. הבנתי שאני במקום הנכון וזה המקום הנכון עבורי. ההתמחות בפריון נותנת לי להרגיש בטוח בבחירה שלי. אני עושה את מה שאני אוהב. זהו הבלוג הראשון שלי לאחר שבוע עבודה ראשון בפריון. בהמשך אצבור חוויות ורשמים והתנסויות רבות אותם אעלה על הכתב בבלוגים הבאים.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×