100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: אסי בלצ'או (22.11.2015)

שלום, שמי אסי בלצ'או, בן 26 מבאר-שבע, סטודנט למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למנהל. בתור ילד אני זוכר שכשהייתי מקבל צעצוע, תמיד רציתי לדעת אך הביאו לכך שהצעצוע פועל, לכן הצעד הראשון שלי היה לפרקו לחלקים עד שאני מגיע לשלד. עם הזמן הסקרנות הזו התגבשה לכדי רצון ללמוד ולהעמיק בתחום המחשבים.

ההכרות הראשונה שלי עם עולם התכנות הייתה שפת Pascal, אשר למדתי בתיכון. בצבא שירתתי בחיל האוויר בתור מנהל רשת ובמסגרת השירות למדתי באופן עצמאי להסמכה של – Microsoft שנקראת MCITP . בתום שירותי הצבאי התחלתי לעבוד ב-Matrix ובמהלך שנתיים של עבודה העמקתי ורכשתי ניסיון רב נוסף.

באוקטובר 2014 התחלתי ללמוד לתואר ראשון במדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למנהל. במהלך הלימודים ראיתי פרסומים שונים של הפרויקט ושמעתי המלצות מגורמים שונים במכללה ומחוצה לה על כך שהסטודנטים הנבחרים זוכים להיחשף לעולם התעסוקה. לשמחתי לאחר הסמסטר הראשון קיבלתי מייל המבשר על פתיחת ההרשמה לפרויקט הדגל של כלכליסט והמכללה למנהל-דה לידרס.

מאוד רציתי לקחת חלק בפרויקט ולהיחשף לחברות הייטק המובילות בשוק ולעבור מהלכה למעשה. לכן נרשמתי לפרויקט שעל מנת להתקבל אליו מאות סטודנטים עוברים סדרת ראיונות, מבחנים ומיונים.

שיחת הטלפון שקיבלתי מליאור מהמרכז לניהול קריירה נשאה עימה בשורה שכל כך ייחלתי לשמוע : "אני שמחה לבשר לך שהתקבלת לנבחרת" - יש!!!!! מרוב התרגשות מצאתי את עצמי כמה מטרים באוויר. לא רק שהתקבלתי לפרויקט אלא שגם נבחרתי להתמחות בתעשייה אווירית, בין החברות המובילות בארץ ובחו"ל הניצבת בחזית הטכנולוגיה של מערכות פורצות דרך בתחחום הצבאי והאזרחי כאחד.

הבוקר של היום הראשון להתמחות התחיל אצלי כבר בשעה 3 לפנות בוקר ההתרגשות הייתה בשיאה לקראת ההתחלה החדשה. בשעה 8:00 בבוקר יצאתי מהדירה נרגש מאוד. כיוונתי את ה-waze לתעשייה אווירית וכל הנסיעה חשבתי על ההזדמנות שנפלה בחלקי ועל הדרך שבה אני הולך לנצל את ההזדמנות הזאת.

את פניי בתעשייה אווירית קיבלה המנטורית שלי בברכת "ברוך הבא לתעשייה אווירית". היום התחיל בכך שקיבלתי מתנה נחמדה לקראת תחילת שנת הלימודים החדשה, תיק, כלי כתיבה ועוד. המנטורית הובילה אותי למשרד בו אעבוד במהלך ההתמחות והראתה לי את סביבת העבודה שלי. הכרתי את אנשי הסגל אשר קיבלו אותי בצורה מאוד חמה, מתעניינת ומפרגנת ובירכו אותי על כך שהגעתי למקום בו אני אכן אוכל לרכוש כלים מקצועיים להמשך הדרך. לאחר מכן, קיימתי שיחה עם מנהל המחלקה שנתן לי תמונה כללית אודות העבודה בתעשייה אווירית בכלל ועל החלק שאקח בפרט.

אני מתכוון לנצל כל יום בהתמחות על מנת לצבור ידע ולספוג מהניסיון והחוכמה של אנשי הצוות, ובעזרתם ליישם את החומר התיאורטי הנלמד בהרצאות לטובת העבודה המעשית בהתמחות .

אני חדור מוטיבציה וסקרנות לדעת יותר ולהתקדם.

אני מזמין אתכם להצטרף אליי.

פרטים נוספים בבלוג הבא.

אסי.

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×