100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: שלומי מזרחי (19.11.2015)

AM 6:00 בדרך לכרמיאל, ארקדי דוכין עם שיר חדש ברדיו.

איפה יש יותר מדי שקט ולמי יש יותר מדי פנאי??

ארקדי, סחבק מתכוון להיות עסוק בשלושת החודשים הבאים !

הבוקר שלי התחיל מוקדם ובקרים כאלה מזכירים לי תקופות יפות. תקופות בהן הבטן מתהפכת בלילה ובבוקר קל להתעורר. בוקר כזה שאתה מתעורר בו עם דופק 80% מהמקסימום וזה עוד לפני מתיחת השרירים הראשונה. כזה היה הבוקר שלי. מקלחת, קפה חזק, טיול קצר עם הכלבה, נשיקה במצח למיכל ועוד לפני שהתעוררה השמש אני כבר באוטו שמלא בריח של טל לילי וקפה טוב. באותו הרגע ממש הרגשתי שזהו היום האחרון בשארית חיי. רגע רגע, קלישאה אחת יותר מידי, היום זהו היום שבו אני מתחיל את ההתמחות שלי ב"שטראוס" !

זכיתי להיות אחד מ-30 סטודנטים מצוינים בתכנית הדגל של "המסלול האקדמי המכללה למנהל", במסגרתה אתמחה במחלקת השיווק של חטיבת מזון טרי בחברת "שטראוס". בשלושת החודשים הקרובים אלמד את הפרקטיקה של הלימודים התיאורטיים במכללה. כבר מהפגישה הראשונה שלי עם שירי, מנהלת השיווק של החטיבה, הבנתי שהולכת להיות לי תקופה מעניינת מאד. החיוכים השוטפים בכל המשרדים עם דלתות הזכוכית השקופות, קבלת הפנים החמה והמחבקת והדינאמיקה החזקה בין אנשי המחלקה גרמו לי להבין כבר ביום הראשון שלי בשטראוס שאני נמצא בחברה ששמה את האנשים מקדימה. כולם מגיעים לעבוד עם חיוך על הפנים!

באותה הפגישה, שירי בנתה לי תוכנית עבודה שכללה פגישות עם כל בעלי התפקידים בחטיבה לצורך לימוד התפקידים והממשקים השונים. שירי הסבירה לי כמה החיבור לשטח ולשדה חשוב לה ולכל צוות המחלקה שמבקרים במפעלי הייצור פעמים דחופות, בהתאם לכך, קבעה לי מועדים שבהם אגיע יחד עם הצוות למפעל ייצור הסלטים בכרמיאל, למפעל הייצור של לקטי הירקות בשדה ניצן ולמרלו"ג החדש שזה עתה נפתח בשוהם. נוסף לכל אלו, שירי זימנה אותי לפגישות סופר חשובות בהן כבר הספקתי להבחין איך התיאוריה הופכת לפרקטיקה. מסתבר שאשכרה משתמשים שם בחוץ במושגים השיווקיים שלמדנו.

אני זוכר את עצמי, לפני כשנתיים מהיום, צופה בסרטונים הוויראליים של קמפיין "החומוסייה של אבי" בהערצה, קורא כתבות וביקרות ולומד על המהלך השיווקי הגאוני ותוצאותיו המידיות. חייב להודות שאני קצת מתרגש לפגוש את האנשים שעומדים מאחורי הקמפיין הזה וללא ספק מוקיר את הזכות הגדולה שניתנה לי לעבוד לצידם וללמוד מהם.

אז מסתבר שחמותי אוהבת אותי (ככה אומרים אצלנו כשמישהו מגיע בדיוק בזמן) ואני מתחיל את המסע שלי בחודש גדוש בהשקות מוצרים חדשים! חודש מוצרים "חריף(ים) אש!" באחלה. הציפיות שלי בשמיים, הסטנדרטים גבוהים במיוחד ואני מתכוון לעשות הכל כדי שהמסעון הזה יהיה מוצלח. בינתיים, נוסעים לכרמיאל, לראות מקרוב את המפעל, כי "אחלה טעם מתחיל בשדה" ואחלה התמחות מתחילה בשטח!

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (0 סה״כ)

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×