100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

יומן מסע: קרש קפיצה גדול

מאת: נופר ברנס - שלינגר (15.11.2015)

18.10, יום ראשון, 8:30 בבוקר, רחוב הארבעה 17, קומה 3, מקבלת את פניי אחראית גיוס משאבי אנוש, הלה אבל שמיד דאגה ליצור תחושה חמימה ומחבקת. בעודי ממתינה לשיחת פתיחה וקבלת הלו"ז הבחנתי בתמונה תלויה על הקיר שמשכה את תשומת ליבי ובמרכזה שלושה מבנים שמסביבם תנועה המונית של דמויות צבעוניות הפונות לכיוונם ובעת יציאתן מן המבנים, הן מוצגות כאחידות בצבען, אסוציאציה שהעלתה בי מחשבה על אחידות ומקצועיות הפירמה הן ברמת הכלל והן ברמת הפרט.

בהמשך היום, פגשתי את סמנכ"ל הפיתוח העסקי, יונתן לבנדר לשיחת הכרות שבמהלכה דאג לשמוע את תחומי ענייני וציפיותיי מהפרויקט. התרשמתי מאדם חינני וכריזמטי שכבר מהדקות הראשונות דאג להכיר אותי לשותפה בכירה במחלקת מיסים, תחום שמעניין אותי עוד מתחילת לימודיי. לאחר יציאתנו ממשרדה, נתקלתי ביו"ר הפירמה, גד סומך, שזרק מילת חיזוק לתחילת הדרך.

למי מבניכם שלא מכיר, KPMG היא אחת מארבע הפירמות הגדולות והמובילות בעולם לראיית חשבון ושירותים נלווים. הפירמה פועלת ברמה גלובלית ב-156 מדינות שונות. כחלק מהיותה פירמה גלובלית שפועלת רבות בקשרים עם סין, נוכחתי לשמוע הרצאה של עובדת מהפירמה המתעסקת בליווי עסקאות עם הסינים שנתנה עובדות מעניינות על המדינה ומנהגיה.

במהלך השבוע, התחלתי להכיר את המחלקות במשרד, הרבה מחלקות שמתחלקות לתתי מחלקות. לא מעט מושגים חדשים שהייתי צריכה להכיר ולא פחות מכך שמות של עשרות עובדים שטרם הספקתי להכיר. צמודה לסטודנטים מצטיינים תחת KPMG נחשפתי למחלקות השונות בפירמה, ביניהן המחלקה הכלכלית, המקצועית ואחת שסקרנה אותי, מחלקת מיסים. לאט לאט אני מגלה את השונה והדומה שבין האקדמיה לפרקטיקה של המקצוע שבחרתי לי ומנסה ליישם את הכלים המוכרים לי.

הכניסה לפרויקט THE LEADERS היא בשבילי אחד הדברים הגדולים שאני צפויה לחוות. זה הרי ברור שפרויקט כזה הוא קרש קפיצה גדול מאוד.

זכיתי כבר מהיום הראשון לראות שיחסי אנוש בחברה הם ערך עליון וסביבת העבודה היא צעירה ומקצועית. כל אחד ואחת מלמד אותי בשקדנות וסבלנות, משקיע בי את מיטב זמנו והכל בכדי שאכיר את עולם ראיית החשבון מקרוב. אז מה שנשאר לי לעשות הוא לפתוח את העיניים והאוזניים וללמוד!

נתראה בבלוג הבא!:) שלכם, נופר.


הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (1 סה״כ)

2

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×