100%

חברות המעוניינות להירשם לשנה הבאה לחצו כאן ←

מאת: גל שניידר (10.11.2015)

השעה 23:38, אני יושב מול מסך המחשב ומנסה להבין מה חוויתי היום.

בשורת המשימות שעל המחשב פתוח קובץ אוטו-קאד, הדמיות, מצגת פרזנטציה ותוכניות עבודה. כל אלה נפתחו עוד היום בסטודיו ואליהם נכנסתי לעומק.

היום היה היום ראשון שהגעתי להתמחות, יום מרגש וגם מפחיד אבל בראש ובראשונה מאתגר. בהסתכלות אחורה על היום הזה למדתי על מערכת שלמה, משומנת היטב, שעובדת בצורה חלקה ומקצועית בלי היסוסים. לא אלאה באנשים החביבים ביותר שאותם פגשתי בסטודיו ואגש ישר לתוכן, למקצוע אותו אני חולם בגדול. תוך כדי עבודה, שיחה, שאלה והתבוננות אני מבין כמה אני באמת רוצה את זה. רוצה להיות מעצב פנים, ולא סתם מעצב פנים, מעצב פנים של חללים מסחריים. חללים שאפשר להעיז, לקוחות מפרגנים, תקציבים גבוהים והיכולת לשלב בין עיצוב הפנים לעיצוב הגראפי.

במהלך היום עברתי על המון פרויקטים נבחרים בסטודיו, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. נדהמתי לגלות שכל "עיצוב טוב" שנתקלתי בו בתור לקוח עבר דרך הסטודיו ובניצוחו של ירון טל. האווירה בסטודיו חמה ואוהבת, נעימה לעבודה ומרגישה חיובית מאוד. אומנם "זכיתי" בשולחן צידי אי שם בסוף הסטודיו, אבל "היי"... זכיתי בהזדמנות ענקית ללמוד מהטובים והמקצועיים ביותר.

כבר לקחתי חלק באחת הפגישות העסקיות שהתחרשו במשרד, בפגישה נפגשו ירון טל ומעצבת הפרויקט מטעם הסטודיו עם לקוחות מאוד גדולים ומבוססים. בפגישה ירון וגם המעצבת, הציעו המון אפשרויות לחומרים שונים, מטפטים ועד פורמייקה. המון צבעים, המון חומרים, המון דוגמאות והמון אלטרנטיבות.

חילופי המילים עם הלקוח היו מאוד מקצועיים, ונראה שהלקוח מרוצה. במהלך הפגישה, על ריצפת הסטודיו, בדים, לוחות עץ, אריחים, פורמייקות וחיפויים פזורים. ירון והמעצבת מזיזים, מסדרים ומחפשים את השילוב המנצח.

אני בשקיקה מנסה להבין מה קורה. הלקוח מהנהן והמעצבת כבר רושמת את מספר החומר מהקטלוג. כך נסגרה עוד החלטה שעומדת להתממש ממש בקרוב. אחרי הפגישה ניגשתי למחשב, התחלתי להכניס את כל הנתונים לתוכנת השרטוט ולעדכן את המק"טים הנבחרים. רושם הוראות לייצור והוראות ליישום ויודע שהנה - זו העבודה הראשונה שלי שהולכת להתבצע ולהיות מיושמת בשטח.

עם הרבה אחריות והרבה שמחה, מצרף את הקבצים הרלוונטיים למייל ולוחץ על "שלח". זהו... אני כבר ממש חלק מהמערכת הזאת, המערכת שכ"כ רציתי לקחת בה חלק, והנה זה קורה.

בסוף היום ירון קרא לי לשיחה, דיברנו על הציפיות שלי ושלו מהפרויקט. הוא סיפר לי על דרך הארץ שלו לגבי תחום העיצוב שבו מתעסק. ניסיתי להראות כמה שיותר התלהבות ועניין והסברתי לו שאשמח לקחת חלק בכל בורג קטן במערכת כדי ללמוד וליהנות ממנו.

סיימנו באיחולי ערב טוב, אספתי את התיק ואת מחברת הסקיצה שלי ויצאתי מהמשרד. עכשיו בראש אני כבר מנסה לצפות את יום ההתמחות הבא, מה הוא ייזמן לי? מה הוא יילמד אותי? והכי חשוב... איך אני אוכיח את עצמי? מוטלת עליי משימה לא פשוטה.

מבטיח לעדכן...

הוסף תגובה
חובה להוסיף שם על מנת להגיב
חובה להוסיף כותרת על מנת להגיב

* פרסום התגובה הינו שיקול בלעדי של מנהלי האתר, תגובות בעלות תוכן בלתי הולם לשיקולי המערכת לא יפורסמו.

תגובות (4 סה״כ)

אין מילים. באמת ממש מרגש, אחלה סרטון שבעולם

1

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

גל היקר, ברכות חמות עם צעדיך הראשונים להגשמת חלומותיך. כתיבתך על יומך הראשון כנה ומרגשת . אכן זכית !!! נפתחה בפניך הזדמנות נהדרת עם צוות אנשים מדהים בראשם ירון טל, בהחלט אתה ראוי לכך ואני צופה לך המשך נפלא ומוצלח !!!! ישר כח !!!

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

גל היקר, הקליפ מציג את האני שלך בצורה נכונה ומאירת פנים, ערוך נפלא. תודה לכל העוסקים במלאכה ובהצלחה לך בהמשך דרכך !!!!

0

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

גל היקר, הסרטון משקף את האני שלך בצורה מדויקת ומאתגרת בטוחני שאכן אתה במקצוע הנכון. יומן המסע כתוב וערוך בצורה מעניינת אשר גורמת לקורא לקרוא עוד ועוד אודותיך, בטוחני שתצליח במשימה, בטוחני שהמילה האחרונה שלך בתחום עדיין לא נאמרה. המון הצלחה בהמשך הדרך

1

להמלצה על תגובה זו לחצו כאן

×

תגובתך התקבלה בהצלחה

מנהל יבחן את תגובתך בהקדם והיא תפורסם בהתאם לשיקולי המערכת, המשך גלישה נעימה!

×

בקשתך נשלחה בהצלחה.

אנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

×

פרטיך נרשמו בהצלחה

ניצור עימך קשר בהקדם האפשרי.

×

שגיאה

שגיאה

×

פרוייקט The Leaders מציע לחברות נוספות, מובילות, לקחת חלק בפרוייקט ולהציע התנסות מעשית לאחד הסטודנטים המצוינים של המסלול האקדמי המכללה למנהל. במידה והחברה שאת/ה מייצג/ת מעוניינת לקחת חלק בפרוייקט, אנא מלא/י את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם.

חברות המעוניינות להירשם לפרוייקט של שנה הבאה:

×